Mida tähendab sõnapaar Tantristlik Mees?

Posted by on Feb 8, 2015 in Events | Comments Off on Mida tähendab sõnapaar Tantristlik Mees?

Paljude inimeste jaoks on arusaamatu, mida tähendab müstilise varjundiga sõnapaar Tantristlik Mees. See kõlab nagu midagi ebamaiset ja paljud naised unistavad sellest, et nende ellu tuleks Tantristlik Mees, kes lahendab justkui võluväel kõik nende probleemid ja teeb nad lõpuks ometi õnnelikuks.

Olen ise järginud ja elanud tantrislikku elustiili mõned aastad ja kirjutan täna enda arusaamisest ja kogemusest, mida tähendab olla tantristlik mees. See ei pruugi kattuda paljude gurude, õpetajate ja teiste tantristliku elustiili järgijate nägemusega, kuid on minu, kahe jalaga maas seisva ja realistliku Eesti mehe nägemus.

Paljude inimeste jaoks seostub  sõna Tantra seksiga. Tegelikult on Tantra spirituaalne eluviis, mis annab sulle vahendid, et elada oma elu mõtestatult, olles pidevas arengus. Tõelise tantristliku mehe ülimaks eesmärgiks on valgustunuks saamine, kuid tänapäeva maailmas on vähe mehi, kes selle poole püüdlevad või tunnevad vajadust selle järele. Isegi siis, kui eesmärgiks ei ole spirituaalsus, võib peaaegu igaüks leida Tantrast midagi, mis aitab tal oluliselt parandada elukvaliteeti, olla rohkem teadlikum ja selle läbi ka õnnelikum. Tantra hõlmab endas kõike, mis on seotud eluga. Olgu see siis söömine, tööl käimine või armastamine. Kõike on võimalik teha suurema teadlikkusega ja läbi selle avastada enda jaoks täiesti uus maailm. Hiljuti ütles üks meie meesklientidest, et ta pole kunagi elus kokku puutunud millegi muuga, mis oleks toonud ta ellu nii suured muudatused, kui Tantra. Ka tema on Tantrast enda jaoks välja noppinud selle, mis talle praegu sobib ja läbi selle parandanud nii oma 29 aastat kestnud suhtet, oma tervislikku seisundit ja enesetunnet. Allpool toon välja mõned teemad, mis haakuvad tõenäoliselt paljude meestega ja peatselt toimuv meeste koolitus käsitleb neid teemasid põhjalikumalt.

1. Enda armastamine ja enese eest hoolitsemine.

Tantristlik mees armastab ise ennast, ta armastab elu ja erinevaid elu vorme meie ümber. Sa oled ise enda kõige parem sõber või suurem vaenlane. Sa saad ise ennast üles tõsta või maha teha, kui sa endaga hästi läbi ei saa ja ennast ei armasta. Sina ise kontrollid oma emotsioone ja meeleseisundit.

Kui sa armastad ise ennast, siis saavad sind ka teised armastada ja sa oskad oma armastust teistele jagada.

Tantristlik mees hoolitseb oma tervise, kehalise, vaimse ja energeetilise heaolu eest. Tantristliku elustiili osa on tihti Hatha Jooga praktikate järgimine, mis tähendab teadlikku ja tervislikku toitumist, organismi puhastamise tehnikate, jooga asanate ja meditatsiooni praktiseerimist. Hatha Jooga praktikad aitavad õppida tajuma ja kontrollima energiate liikumist kehas ja nende teadlikku suunamist ning kasutamist.

Kõige võimsam energia meie kehas on seksuaalenergia ja tantristlik mees on õppinud ja oskab oma seksuaalenergiat aktiveerida, koguda ja teadlikult kasutada.

2. Oskus nais(t)ega ümber käia ja nais(t)e eest hoolt kanda.

Põhjus miks ma kirjutasin ühe naise või naiste on selles, et tantristlik mees võib olla teadlikult monogaamses suhtes ainult ühe naisega või tal võib olla mitmeid partnereid, kellega ta oma armastust, lähedust ja meesenergiat jagab. Kui mees õpib oma seksuaalenergiat kontrollima ja säilitama, siis võib ta olla samaaegselt mõlemale osapoolele sügavat rahuldust pakkuvas lähisuhtes mitme naisega. Ta suudab neid kõiki rahuldada ja tal on piisavalt meesenergiat, et oma partnereid emotsionaalselt ja energeetiliselt tasakaalustada.

Tantristlik mees on kas õppinud või oskab loomupäraselt naisi armastada. Ta hindab naise ilu ja naisenergiat. Seda, kuidas naine teistega suhtleb, tema naiselikku energiat, hoolivust ja õrnust. Ta jumaldab naise keha, selle kumerusi ja nõgususi, mis teda erutavad ning tekitvada seksuaalset tõmmet ja polaarsust. Ta on naiste suhtes seksuaalne, näeb neid seksuaalsetena ning hindab nende sisemist ja välimist ilu.

Tantristlik mees on õppinud selgeks naiste seksuaalse anatoomia, naise keha erogeensed tsoonid ja nende erinevad mõjutamise viisid, et pakkuda naisele võimalikult täiuslikke naudinguid ja sügavalt emotsionaalselt avavaid ning rahuldust pakkuvaid orgasme. Naine võib saada 7 erinevat orgasmi. Tantristlik mees oskab aidata naisel neid orgasme kogeda ja avada naise seksuaalset potentsiaali. Ta oskab pakkuda naisele armastust, lähedust ja intiimsust. Anda naisele oma mehelikku energiat ja rahustada ning tasakaalustada sellega naist.

Tantristlik mees püüdleb selle suunas, et olla suhtes teadlikult, jälgida ja kontrollida oma emotsioone ning valida olla armastuses.

Tantristlik mees oskab olla naisele teadlikult parem partner, parem armastaja ja parem mees, kuid see ei lahenda koheselt kõiki naise muresid ja probleeme. Paarisuhtes on alati kaks poolt ja hästi toimiva lähisuhte jaoks on vaja mõlema partneri poolt küpset ja teadlikku suhtes olemist.

Keegi meist ei ole täiuslik, ega ole sündinud oskuste ja teadmistega, kuidas olla hea armastaja või tantristlik mees.

Samas on need kõik õpitavad oskused ja kui sul on huvi või tahtmist ennast nendes valdkondades täiendada, siis saad sa seda teha juba 1. augustil Tallinas toimuval ühepäevasel kursusel Tantristlik Mees.

Täpsema info leiad FB lehelt:

www.facebook.com/events/832949523459936/

Sisemist kasvamist ja arengut soovides,

Urmas