Energeetiline Kogukehaorgasm ja Naise 7 Orgasmitüüpi

Posted by on Feb 9, 2015 in Events | Comments Off on Energeetiline Kogukehaorgasm ja Naise 7 Orgasmitüüpi

Seksuaalsusest ja orgasmidest rääkides on kasutusel väjend “energeetiline kogukehaorgasm”. Paljude jaoks on see ilmselt täiesti arusaamatu asi.

Energeetiline Kogukehaorgasm

Kui mees või naine saavad orgasmi, siis on see tavaliselt pingest vabanemise tunne suguelundite piirkonnas. Meestel saabub see koos ejakulatsiooniga ja naistel kliitori orgasmiga, vahel ka tupeava orgasmiga. Vabanemise tunne on tavaliselt lühike, äärmiselt lõõgastav, kuid üldiselt mitte sügavat rahuldust pakkuv. Samuti on sellise orgasmi vabastav toime suhteliselt pinnapealne. Selleks, et seda paremini lahti seletada on vaja aru saada, mis toimub meie kehas seksuaalakti ajal.

Vahekorra ajal koguneb meie alakeha piirkonda hulk seksuaalenergiat, mis kasvab nii suureks, et hakkab otsima väljundit. Siis on kaks võimalust, kas see energia läbi ejakulatsiooni või kliitori orgasmi kehast välja lasta ja sellega asi piirdubki, või suunata see energia kehas ülespoole. Energia ülespoole suunamise tulemusena läbib kogu keha mõnus surin, millega kaasnevad tihti energeetilised lained ja võnked, mis läbivad kogu keha. Vahel võib energia minna nii võimsaks, et käed, jalad ja lõua/suu piirkond kangestuvad lühiajaliselt. Kangestumine läheb tavaliselt 5-10 min üle ja keha täidab seejärel mõnus energeetiline surin. Selles ei ole midagi halba, keha pole lihtsalt veel harjunud nii tugevate energiatega ja reageerib sellele alguses nii. Kuid orgasm ei ole enam lokaalne, 3 sekundiline mõnus tunne suguelundite piirkonnas, vaid levib üle kogu keha ja võib kesta mitmest minutist kuni tundideni. Samuti võib selliselt saada kasvõi 20 orgasmi järjest.

Energeetilist kogukehaorgasmi on võimalik esile kutsuda ka ilma puudutuseta, energiaid käega suunates. See on meeliülendav kogemus, kuid eeldab, et inimese keha on energeetiliselt avatud ja tundlik.

Tavaliselt vahekorras olles saadakse ainult üks orgasm ja sellega asi piirdubki. Siis on vaja pausi, kas 10 min või kuni nädal, kuidas kellelgi. Kui aga seksuaalenergia jääb vahekorra ajal kehasse, siis ei tunne te ennast peale seksimist enam tühja ja väsinuna. Meestel tuleb tihti ejakultasiooniga orgasmi järgselt masendus peale. Nad tahaksid kas magama keerata, külmkapi tühjaks süüa või siis lihtsalt telekat vaadata.

Energeetiline kogukehaorgasm on aga hoopis vabastavam ja lõõgastavam ning sügavam. Tihti toimub massaaažiseansside ajal allasurutud emotsioonide ja tunnete vabanemist, mis võib väljenduda erineval moel; läbi nutmise, naermise, karjumise jne. See on märgiks, mis näitab, et allasurutud ja kinni jäänud emotsioonid vabanevad meie füüsilisest ja emotsionaalsest kehast.

 

Kuidas saada energeetiline kogukehaorgasm?

Meestel on selleks vaja hakata eristama orgasmi ejakulatsioonist. Need kaks asja ei ole üks ja sama. Ajus tulevad need funktionaalsed reaktsioonid erinevatest kohtadest ja hetkel on enamus mehi nagu Pavlovi koerad, kes on treenitud nii, et kõigepealt tuleb orgasm ja siis ejakulatsioon. Orgasmi ja ejakulatsiooni eristamise võime arendamine ei toimu üleöö. Selleks on vaja ise endaga tööd teha. Kui kaua selleks aega läheb, see sõltub juba inimesest endast. Mõnel läheb 1 kuu, teisel 2 aastat, kõik on kinni tahtejõus ja keha loomulikes eeldustes. Sellega käib kaasas nii mõnigi hea asi. Esiteks õpib mees vahekorra ajal kauem vastu pidama ja isegi kui ta saab orgasmi, siis võib ta seksimist jätkata kas kohe või väga lühikese aja pärast. Kui mees kauem vastu peab, siis saavad naised tunda rohkem naudingut. Naistel on üles soojenemiseks vaja olla vahekorras umbes 20 minutit, aga keskmine mees peab vastu ainult 4-8 minutit. Uskuge mehed, teie seksuaalelu muutub kordades paremaks. Üks peamistest põhjustest, miks naised ei saa orgasme, on see, et mehed ei suuda piisavalt kaua vastu pidada.

Mehed, palun ärge võtke seda kui solvangut või süüdistust. Naistel on energeetilise kogukehaorgasmi kogemine natukene lihtsam. Kuigi suurem osa naisi kogeb ainult kliitori orgasme, on palju seksuaalselt rohkem avanenud naisi, kes kogevad ka sisemisi orgasme. Läbi võimsate sisemiste orgasmide on naistel võimalik minna energeetilisse kogukehaorgasmi. Sisemiste orgasmide eripäraks on see, et neid võib saada järjest nii palju, kui naisel selleks energiat jagub. Yonimassaaži üheks peamiseks eesmärgiksks on avada seksuaalsele tundlikkusele naise tupe siseseintel olevad tundlikud piirkonnad ja punktid, naise emakakael ning vabastada sinna kinni jäänud emotsioonaalsed pinged.

Naised hoiavad tihti allasurutud emotsioone ja traumasid tupes. Selleks, et tupe siseseintel olevad tundlikud punktid avaneksid, on need vaja vabastada pingetev lahti masseerimisega. Ise on seda võimalik teha, kuid see pole siiski nii lihtne. Tantramassaaži tegemiseks on vaja kasutada spetsiaalseid tehnikaid ja teada teada täpselt kohti, mida mõjutada. Pead täpselt teadma, mida ja kuidas Sa teed ning jälgima tähelepanelikult, et Sa naisele liiga ei teeks. Parem on neid tehnikaid kellegi targema ja kogenuma juhendamisel õppida.

Vaatame lähemalt, millised on naiste 7 orgasmi:

  1. Kliitori orgasm – suurem osa naisi kogeb just seda orgasmi. Kliitori orgasm on loomult sarnane meeste ejakulatsiooniga, kiire, lühike ja selle tunnuseks on, et hiljem puudub soov edasi seksida. Kliitor ja rinnanibud on tavaliselt peale seda orgasmi hellad. Kliitori orgasmiga läheb energia tihti kehast välja. Kliitori orgasmid ei ole olemuselt halvad, kuid alguses võiks neist hoiduda, kuni naine oskab ise oma kehas energiate liikumist kontrollida ning oskab suunata ka kliitori orgasmi energiat sissepoole. See protsess nõuab naiselt harjutamist ega pruugi alati lihtne olla. Olen oma töös märganud, et naised, kes kogevad ainult kliitori orgasme, ei soovi mõne asja möödudes enam nii palju seksida kui varem. Samuti väldivad nad suhtes intiimsust ning lähedust või vajadus selle järgi on nende jaoks minimaalne.
  1. Madalam vaginaalorgasm – on seotud tupeava piirkonnaga. Ka selle orgasmiga kipub energia kehast välja minema, kuid ka seda energiat saab oskuslikult sissepoole suunata.
  1. Vaginaalorgasm – siia alla kuulub ka kuulus G-punkti orgasm. Naise tupe siseseintel on erinevad erogeensed tsoonid, mida stimuleerides jõuab naine orgasmini. Kui need punktid on kas kinni või tuimad, siis tuleb need massaaziga eelnevalt avada selleks, et naine saaks hakata kogema sisemisi orgasme. Naine saab ka ise sellele kaasa aidata treenides oma tupelihaseid iga päev 5-10 minutit, näiteks Kegeli harjutuste abil. Sellest on tavaliselt väga palju abi. Vaginaalorgasmi alla kuulub ka naisejakulatsioon.
  1. Emakakaela orgasm – See on kõige sügavam ja naisele suuremat rahuldust pakkuvam orgasm. See orgasm võib muuta naise loomust sügavuti. Kuid selle kogemine pole kõigile lihtsasti kättesaadav. Emakakael on naistel tihti kõva, pinges ja valulik, ning selle “lahti saamine” ei pruugi käia üleöö. Osad naised, kes on kogenud emakakaela orgasmi, on kogenud ka emakakaela ejakulatsiooni, mis on samuti väga võimas seksuaalne kogemus.
  1. Anaalorgasm – paljude inimest jaoks tabuteema. Anaalpiirkonda koguneb osadel naistel raske energia ja seda oleks hea aeg ajalt ülespoole suunata. Selle piirkonnaga tuleb olla väga delikaatne ja hellat ümber käia. Hea on alustada õrnalt sõrmega lahti masseerimisest, tehes seda ettevaatlikult ja kasutage alati õli. Olge kannatlikud, sest see võib palju aega võtta. Anaalorgasm ise on väga nauditav ja ma soovitan kõigil vähemalt korragi elus proovida.
  1. Rinnanibu orgasm – kui naine saab orgasmi rindade stimuleerimisest. Energia jääb kehasse sisse ja aktiveerib südame chakra, Anahata.  See on tavaliselt väga ilus ja nauditav orgasm.
  1. Urinaalne orgasm – kui naine suudab vahekorra ajal urineerida, kas orgasmi ajal või sellel ajal, kui mees on tema sees. See nõuab harjutamist ja oskust ning võimet loobuda kontrollist. Et seda harjutama hakata soovitatakse naistel enne vahekorda juua umbes liiter vett ja seejärel proovida vahekorra ajal urineerida. Ärge unustage oma voodit katta käterätikutega ja arutada seda eelnevalt oma partneriga.

Naise keha on uskumatult imeline, kui see avada. Seda, mida kõike naine on võimeline kogema, ei ole lihtne sõnadesse panna. Läbi naise võimsate orgasmide saab ka mees kogeda imelisi naudinguid. Lõpptulemusena on mees ja naine koos sügavates ja pikkades orgasmides ja kogevad läbi selle muutunud teadvuse seisundeid. Kes ütles, et seksil pole spirituaalsusega midagi pistmist? Võimsate ja kaua kestvate orgasmide abil saavutatakse muutunud teadvuse seisundeid. Selleks, et orgasmidega kaasnev energia teid kõrgematesse teadvusseisunditesse, oleks tarvis orgasmienergiates viibida mõnevõrra kauem kui tavapärased 3 orgasmisekundit.

Kui teid spirituaalsus üldse ei huvita, siis saate sellega oluliselt oma seksuaalelu kvaliteeti parandada, mis omakorda mõjutab positiivselt teie paarisuhet. Positiivne paarisuhe aga teeb paremaks teie mõlema argielu.

Naisejakulatsiooni on võimeline kogema iga naine. See on tõeliselt vabastav ja võimas kogemus. Esimestel kordadel võib see olla natukene ebameeldiv, kuna sellega vabaneb palju allasurutud emotsioone, kuid peagi muutub see väga nauditavaks ja tekib soov seda alati vahekorras olles kogeda. Naisejakulatsiooni avanemisega vabaneb naistel palju kehasse sisse jäänud allasurutud emotsioone. Tantras öeldakse, et naisejakulatsioon on üks naise müstilistest võimetest. Naine võib ejakulatsiooni ajal väljutada kuni 1l vedelikku. Kui naise kehast teha röntgenpilt, siis pole selles ühtegi kohta, kus see vedelik olla võiks. Tantra seletab seda nii, et see on seksuaalenergia, mis materialiseerub. Oleme täheldanud, et naisejakulatsiooni avanemine paneb ka naiste ainevahetuse paremini tööle. Paljud naised, kes käivad mitu korda massaazis, muutuvad kõhu- ja reite piirkonnast silmnähtavalt saledamaks. Palun ärge arvake, et see on uus ja moodne kaalulangetamise meetod. Pigem vabastab see keha stressist. Vahel on nii, et toitud küll tervislikult aga kehakaal ei taha kuidagi langeda ja siis aitab naisejakulatsiooni avamine. Kuid kui ejakulatsioon avada ja toitumisharjumused on halvad, siis ei juhtu kindlasti midagi. See kõik on osa tervikpildist ja selle all pean ma silmas tervislikku elustiili.

Oluline on mainida, et mitte iga Yonimassaaži tegev massöör ei suuda avada naisejakulatsiooni. Kui te lähete kellegi juurde tantramassaazi seansile ja ei koge seda, siis ärge arvake, et te pole võimelised naisejakulatsiooni kogema. Oluline on kasutada õigeid tehnikaid ja selleks peab terapeudil olema ka piisavalt jõudu.