Jaya Shivani

Jaya Shivani

Olen on 35 aastane, 2 lapse ema. Juba varajasest noorusest olen olnud huvitatud enesearendamisest ja spirituaalsusest. Minu põhjalikum teekond spirituaalsusesse sai alguse 2010 aastal, kui osalesin Tantra kursustel. Enne seda olin proovinud erinevaid joogastiile, kuid ükski polnud tõeliselt hingelähedaseks saanud.

Peale Tantra kurustel osalemist otsustasin teha elus kannapöörde. Enne jooga ja Tantraga alustamist töötasin 8 aastat jurist/konsultandina, omades magistrikraadi õigusteaduses. Peale juristiameti mahapanemist asutasin oma firma, sest tundsin, et tahan tegeleda millegi sellisega, mis aitab inimestel olla terve ja õnnelik. Juhtisin alates 2010 aastast 2 aastat oma firmat, mis tegeles tervislike toiduainete maaletoomisega ja korraldasime toitumiskoolitusi. Samal ajal sõitsin õppima Taisse Koh Phangani saarele, Agama Joogakooli, kus läbisin 500h joogaõpetaja kurused ning 2013 aasta kevadel ka Tantra õpetaja kursused. Samuti olen läbinud Andrew Barnes’i kursused: “Energeetiline kogu keha orgasm” ja “Keha blokeeringute eemaldamine”.

Tänaseks on saanud jooga ja Tantra õpetamisest minu põhitegevus. Viimastel aastatel olen õpetanud joogat Indias ja Tais ning korraldanud Tantra kursuseid Eestis, Lätis ja Balil.

Tantra on viis olla terve ja õnnelik suurema osa ajast ning käia teed, mis arendab Sind tohutul kiirusel. Alati pole see tee kerge, kuid see on väärt igat sekundit.

tel. + 372 50 88840

email: jayashivani11@gmail.com