Tantra retriit – Kogemuslik Tantra, 2.-3.12.2017

Image may contain: 1 person, sitting, living room, shoes and indoor

 

Kogemuslik Tantra on intensiivne kahepäevane retriit, mis sisaldab palju erinevaid tantristlikke harjutusi ja energeetilist kehatööd selleks, et vabastada erinevaid emotsionaalseid ja energeetilisi blokeeringuid ning tõsta osalejate kehalist ja energeetilist tundlikkust.
Meie keha tajud, aistingud ja nauding võivad olla sillaks kõrgemate teadvuse seisundite, sisemise rahu ja emotsionaalse heaolu saavutamiseks…
Kui me ennast avame ja lubame sellel juhtuda.

 

AEG: 2.-3. detsember 2017. a. 10.00 – 20.00
KOHT: City Yoga, Niine 11, Tallinn
KELLELE: oodatud on nii NAISED kui MEHED, üksi tulijad ja paarid
KEEL: kursus on eesti keeles vajadusel ingliskeelse tõlkega
OSALUSPANUS: soodushind 170 eur, paaridele 330 eur registreerides kuni 2.11. hiljem 200 eur, paaridele 360 eur.
REGISTREERIMINE ja lisainfo: urmassilman@gmail.com,
tel. 5034356


Kahepäevasel retriidil saad Sa avardada oma meelte tajusid ja keha tundlikkust, tõsta energeetilist võnkesagedust ja harjutada kohaolu.
Sa saad toetavas ja ohutus keskkonnas kogeda oma eluenergia potentsiaali avanemist, ekstaasi ja rõõmu elusolemise väest. Erinevad harjutused aitavad meil vabaneda sissejuurdunud mõttemallidest ja käitumismustritest, mis segavad meil vabalt elada ja elust täielikult rõõmu tunda.

Tantraga tegelemise eesmärgiks ei ole ainult seksuaalne ekstaas ja naudingud, vaid ka sügavam isiklik areng. Soov vabaneda kinnistunud eelarvamustest, mõtte- ja käitumismustritest. Lasta lahti ohvrimentaliteedist, elada vaba ja õnnelikuna.

Retriidil õpime me paremini tundma oma sisemist meest (Animus) ja naist (Anima), aktsepteerima neid endas ja oma partneris ning saavutame sellega parema sisemise tasakaalu.
Töötame oma sisemise mees-(ISA) ja nais-(EMA) energiate varjupoolega ning vabastame vanematega seotud hingevalu.
Õpime ja harjutame andma ning saama energeetilist massaaži Karezzat.
Õpime teadlikult kasutama ja juhtima oma seksuaalenergiat.

Intensiivne retriit Kogemuslik Tantra on turvaline, lõbus, avardav ja arendav keskkond kõigile, kes soovivad laiendada oma isiklikku vabadust, tajuda rohkem olemise kergust ja elurõõmu.

Retriidil osalemine ei eelda alasti olekut.

Retriidi viivad läbi Tantraterapeut Urmas Silman ja Karine Terzjan.
Urmas on läbinud Agama Joogakooli Tantra ja Hatha Jooga kursused. Olen õpetanud Joogat ja Tantrat Balil, Indias, Tais, Lätis, Venemaal ja Eestis.

 

Koolitusel osalemiseks saada palun email:
urmassilman@gmail.com
tel. 50 34356