Tantra massaazi õpetamine

 

Tantramassaaži õpetamise seansid naistele ja meestele

Mida kujutab endast üks privaatne tantramassaaži õppimise seanss?

Paljud, kes meie juures tantramassaaži seansil ära käivad, soovivad seda imelist kogemust koju kaasa võtta ja edaspidi omavahel praktiseerida. Sellepärast annamegi kõikidele paaridele ja ka üksikutele võimaluse omandada see oskus meie juures privaatsel tantramassaaži õppimise seansil.

Kui Sa soovid tulla õppima üksinda, ilma kaaslaseta, siis on meil olemas imelised naised ja mehed, kes on seksuaalselt avatud ja nende peal massaaži õppides saad Sa kogemuse, mis näitab Sulle, mida on võimalik massaaži ajal kogeda ja kuhu on võimalik jõuda.

Selleks, et õppima tulla, on meil vaja leida aeg, mis sobib nii Sulle, kui ka modellile. ​Kui Sa soovid tulla õppima koos oma partneriga, siis on hea kõigepealt mõlemal käia eraldi tantra massaaži erasessioonil. See annab meile võimaluse mõista, kuidas toimib Sinu keha. Massaaži saab Sinu peal partnerile õpetama hakata kui seksuaalenergia on kehas avatud ja naised on võimelised kogema erinevaid orgasme. Meeste puhul siis, kui nad suudavad tagasi hoida ja kontrollida ejakulatsiooni. Eelnevad tantramassaaži seansid meie juures valmistavas Sind ja Sinu kaaslast selleks ette. See mitu seanssi on vaja teha enne kui õpetama saab hakata, sõltub Sinu kehast. Tavaliselt piisab 2-3 seansist.

Õpetamise seansi käigus saad Sa kohe massaazi harjutada ja teed koos massööriga kaasa terve tantramassaaži seansi. Kui ühest õppimise seansist jääb Sinu jaoks väheks, võid alati uuesti tulla ja kordame üle tehnikad, mis tahavad Sinu jaoks veel kinnistamist saada.

Tantramassaaži õpetamise seanss kestab kokku umbes 3,5-4 tundi.

Urmase juures on võimalik õppida privaatselt Yoni ja Lingami massaaži.