Urmas Silman

 

Urmas Silman

Olen 51 aastane ja 2 toreda lapse isa.

Ma olen olnud tantristlikul teel pea üksteist aastat ja see on olnud minu teadlikus elus isiksuse arengu kõige põnevam ja arendavam ajajärk.

Olen varem olnud aktiivselt tegev ärivaldkonnas, tegelenud kaheksa aastat tarbekaupade müügi ja turundusega ning kümme aastat juhtinud samas valdkonnas erinevaid ettevõtteid.

Juba varajasest teismeeast alates olen olnud huvitatud erinevatest esoteerilistest teadmistest ja kogemustest. Massaazi ja energiatööga olen tegelenud pea 20 aastat ennast pidevalt täiendades ja juurde õppides. Viimati lisasin oma teadmiste ja oskuste pagasisse Marma ja Tantra massaazi. Minu teadlikum teekond spirituaalsusesse sai alguse 2011 aastal kui osalesin Tantra kursustel. 

Töötan igapäevaselt tantra terapeudina ja olen suutnud aidata lahendada edukalt seksuaalsusega seotud probleeme mitmesajal naisel.

Olen läbinud Agama Joogakoolis erinevaid Tantra ja Hatha Jooga kursuseid. Samuti olen läbinud Andrew Barnes’i kursused “Energeetiline kogu keha orgasm” ja “Keha blokeeringute eemaldamine”.

Lisaks teraapiatööle korraldan ja viin läbi Tantra Massaazi Vol.1, Vol.2 ja Tantristlik Mees kursuseid, mida olen läbi viinud Balil, Indias, Lätis, Venemaal ja Eestis.  

 

tel. + 372 50 34356

email: urmassilman@gmail.com