Marma massaaž 

marma massaaž urmas silman

Marma Massaaž: Vana-Aasia Tervendamiskunst

Marma massaaž, pärit India traditsioonilisest meditsiinist, on ainulaadne teraapia, mis ühendab endas iidseid tarkusi ja kaasaegseid tehnikaid, pakkudes terviklikku lähenemist keha ja vaimu tervisele. See artikkel sukeldub Marma massaaži maailma, avastades selle päritolu, tehnikaid ja kasutegureid.

Mis on Marma Massaaž?

Marma massaaž põhineb Ayurveda ja Siddha meditsiinisüsteemidel, mis on kaks vanimat ja pidevalt praktiseeritavat meditsiinisüsteemi maailmas. Marma punktid on keha erilised punktid, mis on energiaallikad ja mida peetakse elu ja teadvuse kohtumispaikadeks. Need punktid on võrreldavad hiina meditsiini meridiaanidega ja neid peetakse keha peamisteks energiaallikateks.

Marma Massaaži Ajalugu ja Päritolu

Marma massaaži juured ulatuvad tagasi üle 5000 aasta vanusesse India Veda kirjandusse. Marma punktid olid algselt seotud India võitluskunstidega, kus neid kasutati vastase nõrgestamiseks. Hiljem integreeriti need punktid Ayurveda meditsiinisüsteemi, kus neid kasutatakse tervendamise ja haiguste ennetamise eesmärgil.

Marma Massaaži Tehnikad

Marma massaaž hõlmab õrna puudutust, vajutust või massaaži, et stimuleerida Marma punkte, mis asuvad üle kogu keha. Need punktid asuvad lihaste, veenide, liigeste ja luude ristumiskohtades ning nende stimuleerimine aitab vabastada keha sees olevat prana’t ehk eluenergiat.

Teraapia hõlmab sageli ka eeterlike õlide kasutamist, mis on valitud vastavalt patsiendi dosha tüübile (Ayurveda kehatüüpide süsteem). Õlid aitavad tasakaalustada keha energiat ja suurendada massaaži mõju.

Marma Massaaži Kasutegurid

Marma massaaž aitab vähendada stressi ja ärevust, pakkudes lõõgastust ja meelerahu. Marma punktide stimuleerimine aitab taastada keha energeetilist tasakaalu, mis on oluline üldise tervise ja heaolu jaoks.

Marma massaaž võib olla efektiivne erinevate valude, nagu peavalu, seljavalu ja lihaspingete leevendamisel. Marma massaaž aitab kehal vabaneda toksiinidest, parandades seeläbi siseorganite funktsioone. Marma massaaž võib aidata vabastada emotsionaalseid blokeeringuid, pakkudes seeläbi emotsionaalset tasakaalu ja heaolu.Regulaarne Marma massaaž võib aidata tugevdada immuunsüsteemi, suurendades keha vastupanuvõimet haigustele.

Marma Massaaži Seanss

Marma massaaži seanss algab tavaliselt põhjaliku konsultatsiooniga, kus terapeut hindab patsiendi füüsilist ja emotsionaalset seisundit ning määrab kindlaks, millised Marma punktid vajavad kõige rohkem tähelepanu. Seansi kestus võib varieeruda, kuid tavaliselt kestab see umbes 60 kuni 90 minutit. Seansi ajal lamab patsient mugavalt, samal ajal kui terapeut rakendab õrna survet või massaaži Marma punktidele. Teraapia on tavaliselt väga lõõgastav ja paljud inimesed kogevad seansi ajal sügavat rahu ja meelerahu.

Kellele Sobib Marma Massaaž?

Marma massaaž sobib peaaegu kõigile, kes soovivad parandada oma üldist tervist ja heaolu. See on eriti kasulik inimestele, kes kannatavad stressi, ärevuse, kroonilise valu või emotsionaalsete probleemide all. Samuti on see suurepärane valik neile, kes soovivad lihtsalt lõõgastuda ja nautida rahustavat ja tervendavat kogemust.

Kokkuvõtteks

Marma massaaž on tõhus ja terviklik teraapia, mis pakub laia valikut tervise eeliseid. See iidne kunst ei ole mitte ainult füüsilise heaolu allikas, vaid pakub ka emotsionaalset tasakaalu ja vaimset selgust.

Marmamassaaži kasutamine tänapäeva kiire elutempo juures võib olla võimas vahend stressi maandamiseks ja üldise elukvaliteedi parandamiseks. Kui otsite viisi, kuidas ühendada keha ja vaim, võib Marma massaaž olla just see, mida vajate.

Seotud küsimused

Mis on Marma massaaž ja kuidas see erineb tavalisest massaažist?

Marma massaaž on India Ajurveeda meditsiini osa, mis keskendub keha spetsiifiliste punktide – Marma punktide – stimuleerimisele. Erinevalt tavalisest massaažist, mis keskendub peamiselt lihastele ja kudedele, hõlmab Marma massaaž keha energiapunktide aktiveerimist, et parandada energia liikumist ja tasakaalustada keha funktsioone. See ühendab endas füüsilist massaaži, energiatööd ja emotsionaalset tervendamist.

Millised on Marma massaaži peamised eelised?

Marma massaaži peamised eelised hõlmavad stressi ja ärevuse leevendamist, emotsionaalsete blokeeringute vabastamist, valu leevendamist, immuunsüsteemi tugevdamist, keha detoksikatsiooni ja üldise heaolu parandamist. Samuti aitab see taastada keha ja meele tasakaalu ning suurendada elujõudu.

Kui kaua kestab tavaliselt Marma massaaži seanss?

Marma massaaži seansi kestus võib varieeruda, kuid tavaliselt kestab see umbes 60 kuni 90 minutit. Seansi pikkus sõltub individuaalsetest vajadustest ja konkreetse terapeudi praktikast.

Kas Marma massaaž sobib kõigile?

Marma massaaž sobib enamikule inimestele, kuid nagu iga teraapia puhul, on oluline arvestada individuaalseid terviseseisundeid. Inimesed, kes kannatavad teatud krooniliste haiguste, raskete nahaprobleemide või on rasedad, peaksid enne seansi broneerimist konsulteerima spetsialistiga.

Kas Marma massaaž aitab ka emotsionaalsete probleemide korral?

Jah, Marma massaaž võib olla abiks emotsionaalsete probleemide korral. See aitab vabastada kehasse kinni jäänud emotsionaalseid blokeeringuid, mis võivad olla seotud stressi, ärevuse, minevikutraumade või emotsionaalse tasakaalutusega. Marma punktide stimuleerimine aitab taastada emotsionaalset tasakaalu ja soodustab sügavat lõõgastust, aidates seeläbi kaasa emotsionaalse heaolu ja stabiilsuse saavutamisele.

Kui sul on küsimusi või soovid rohem teada tantristlikust eluviisist, siis võta minuga ühendust.

Tantramassaaž Tallinnas

Tantramassaaž Tallinnas. Avastusretk Sinu sügavama naiselikkuse maailma.

Tantramassaaž, mis on tuntud ka kui Tantra Teraapia, on holistiline lähenemine meie kehale ja seksuaalsusele. Tantramassaaž ühendab endas vanad tantra õpetused ja massaažitehnikad, pakkudes ainulaadset viisi meie füüsilise ja emotsionaalse keha tervendamiseks. See on kehatöö intiimne kunst, mis avardab meie mõistmist seksuaalsusest ja aitab avastada naudingute uus dimensioone. Vabastades samal ajal ka meie kehas füüsilisi, energeetilisi ja emotsionaalseid blokeeringuid.

Tantramassaaž Tallinnas Urmas Silman

Naise seksuaalne avanemine Tantramassaazi seansil

Töötan igapäevaselt tantraterapeudina ja jagan alljärgnevalt Teiega mõningaid tööalaseid mõtteid ja tähelepanekuid tantramassaaz ‘i ja yoni massaaz ‘i kohta.

Viimase kümne aasta jooksul paljude erinevate naistega töötades on mul tekkinud korralik kogemuste pagas ja oskus näha, kuidas aidata minu juurde Tantra teraapiasse tulnud naistel seksuaalselt avaneda või vabaneda kehasse kinni jäänud emotsionaalsetest traumadest ja energeetilistest blokeeringutest.

naise seksuaalne avanemine tantra massaazhi ajal

Energeetiline kogukehaorgasm ja naise 7 orgasmitüüpi

Seksuaalsusest ja orgasmidest rääkides on kasutusel väljend energeetiline kogukehaorgasm. Paljude jaoks on see ilmselt täiesti arusaamatu asi.

Kui mees või naine saavad orgasmi, siis on see tavaliselt pingest vabanemise tunne suguelundite piirkonnas. Meestel saabub see koos ejakulatsiooniga ja naistel kliitori orgasmiga, vahel ka tupeava orgasmiga. Vabanemise tunne on tavaliselt lühike, äärmiselt lõõgastav, kuid üldiselt mitte sügavat rahuldust pakkuv. Samuti on sellise orgasmi vabastav toime suhteliselt pinnapealne. Selleks, et seda paremini lahti seletada on vaja aru saada, mis toimub meie kehas seksuaalakti ajal.

Energeetiline kogukehaorgasm ja naise 7 orgasmitüüpi

Yoni massaaž Tallinnas

Annan Sulle põhjaliku ülevaate Yoni massaaži ajaloost, selle kasuteguritest ning erinevatest tantra ja Yoni massaaži tehnikatest.

Ma töötan igapäevaselt tantraterapeudina ja aitan tantristliku Yoni massaaži seanssidel leevendada naistel seksuaalsusega seotud probleeme. Minu poolt pakutav tantra massaaž koos Yoni massaažiga on üks tantra teraapia tõhusamaid vorme, mis on mõeldud spetsiaalselt naistele.

yoni massaazh tallinnas

Blokeeringutest vabastav massaaž

Blokeeringutest Vabastav Massaaž: Elukvaliteedi Tõstja

Massaažiteraapia on aegade jooksul tõestanud oma tõhusust mitmesuguste terviseprobleemide leevendamisel. Üks olulisemaid massaaži vorme on blokeeringutest vabastav massaaž, mis keskendub keha ja vaimu tasakaalu taastamisele, vabastades nii füüsilisi kui ka emotsionaalseid blokeeringuid.

blokeeringutest vabastav massaaz urmas silman

Energia sublimeerimine

Energia sublimatsioon.

Energia sublimatsioon tähendab seda, et madalama võnkesagedusega energia muundatakse kõrgema sagedusega energiaks. Aeglasem energia muudetakse kiiremaks energiaks. Seksuaalenergiat võib muuta näiteks armastuse või intellektuaalseks energiaks. Me saame muuta erinevaid energiaid enda sees teisteks energiateks, suunates energiat valitud chakrast teistesse chakratesse. Kui me armatseme, siis aktiveerub väga palju energiat alumistes chakrates, Muladharas ja Svadisthanas. Kui me lõpetame armatsemise, siis on energia tõusnud ülemistesse chakratesse.

energia sublimatsioon tantra urmas silman

Energeetiline Polaarsus

Energeetiline Polaarsus

Tantra seisukohalt on energia üheks omaduseks polaarsus. Energia kannab endas Yin või Yang polaarsust, kas – või + märki. Yin energia on naiselik, – märgiga Kuu energia. Yang energia on mehelik, + märgiga Päikese energia. Tantras usume me, et mehe keha kogub rohkem Yang energiat ja naise keha kogub rohkem Yin energiat, kuid see ei toimi alati nii. Tantraga tegeledes teeme me endaga pidevalt tööd, et meeste ja naiste vaheline energeetiline polaarsus toimiks.

energeetiline polaarsus tantra urmas silman

Chakrad ja seksuaalsus

Energia toimib inimese kehas peamiselt 7 chakra kaudu

Inimese kehas on 7 olulisemat energia keskust ja igaüks neist esindab erinevat Universumi energeetilist aspekti või elementi. Algab alumisest chakrast, kus energia on raskem ja aeglasema/madalama vibratsiooniga, liikudes ülespoole, kus energia on kergem ja kiirema/kõrgema vibratsiooniga. Alustades rohkem materiaalsest energia vormist ja muutudes ülevalpool rohkem vaimseks energiaks. Energia jaotub 7 energia keskuse, chakra vahel ja igaüks neist sümboliseerib midagi Universumis.

Chakrad-ja-seksuaalsus-tantra-urmas-silman

Animus ja Anima (sisemine Mees ja Naine)

Anima

Sõna Anima tuleb Ladina keelest ja omab selles mitmesugust tähendust “õhuvool, tuul, hingamine, vitaalne printsiip, elu”.

Anima viitab alateadlikule naiselikkuse dimensioonile mehes, mis on meie igapäevaelus tihti unustatud või alla surutud. Selleks, et mees saaks sisemiselt kasvada ja areneda ning saavutada parem sisemine tasakaal, on mehel vaja oma sisemine naine ära tunda, võtta omaks ja ühendada see varjatud element harmooniliselt enda iseloomu.

Mees, kes on ühenduses oma sisemise naise, Animaga, väljendab selliseid omadusi nagu; õrnus, hellus, kannatlikkus, tähelepanu ja kaastunne.

animus ja anima

Tantramassaaž ja menstruatsioon

Tantramassaaž ja menstruatsioon.

Tantra teraapia positiivsete mõjude avaldumiseks soovitame oma naisklientidel teha järjest umbes nädalaste vahedega kolm tantramassaazi seanssi. Naistel toimub keskmiselt kord kuus lühem või pikem menstruatsiooni tsükkel ja tihi satub massaaži sessioon tsükli ajale.

Enamusel naistest tekitab see ebameeldiva olukorra, kus nad tahavad tulla massaazi seansile aga pelgavad, kuna menstruatsiooniga on seotud häbi ja piinlikkuse tunded. Menstruatsiooni ja verd häbenetakse ning naised on sellel ajal ka emotsionaalselt ebastabiilsemad ja enesehinnang madalam. Tegelikult on naistel seksuaalsus päevade ajal väga kõrge ja need naised ning nende partnerid, kes on saanud üle menstruatsiooniga seotud häbi, piinlikkuse ja süütundest, naudivad sellel ajal seksi väga ja saavad võimsaid seksuaalseid kogemusi.

tantramassaaz ja manstruatsioon urmas silman