Yoni massaaž Tallinnas

yoni massaazh tallinnas

Annan Sulle põhjaliku ülevaate Yoni massaaži ajaloost, selle kasuteguritest ning erinevatest tantra ja Yoni massaaži tehnikatest.

Ma töötan igapäevaselt tantraterapeudina ja aitan tantristliku Yoni massaaži seanssidel leevendada naistel seksuaalsusega seotud probleeme. Minu poolt  pakutav tantra massaaž koos Yoni massaažiga on üks tantra teraapia tõhusamaid vorme, mis on mõeldud spetsiaalselt naistele.

Yoni massaaži ajalugu ja filosoofia ulatuvad tuhandete aastate taha, põimides endas India tantristlikke traditsioone ja vaimseid praktikaid. Tantra, mille juured on Hinduismis ja Budismis, käsitleb inimese eksistentsi terviklikult, integreerides vaimset, emotsionaalset ja füüsilist ehk kehalist aspekti. Tantra praktikates on Yoni massaaž seotud filosoofiaga, milles austatakse ja tunnustatakse naiselikkust kui jumalikku ja loovat jõudu.

Yoni massaaži ajalooline kontekst

Yoni massaaži ajalooline päritolu on lahutamatult seotud tantra vaimsete ja rituaalsete praktikatega. Tantrism, mis kujunes välja umbes 500 a. pKr, on üks Hinduismi ja Budismi harudest, mis rõhutab inimese isiklikku kogemust ja eksperimenteerimist kui vahendeid inimese vaimseks arenguks.

Tantristlikud tekstid, nagu “Vigyan Bhairav Tantra”, kirjeldavad erinevaid tehnikaid ja meditatsioone, sealhulgas ka kehalisi praktikaid, mis suunavad ja tõstavad inimese eluenergiat ehk Kundalini energiat.

Minu poolt pakutav Yoni massaaž Tallinnas on eriline ja tervendav teraapiline kogemus, mis ühendab iidse tantra filosoofia ja kaasaegse seksuaalteraapia lähenemise.

Olen kogenud tantra terapeut ja spetsialiseerunud Yoni massaažile, mis on naistele suunatud terviklik lähenemine. Yoni massaaž aitab leevendada seksuaalsusega seotud probleeme, pakub sügavat lõõgastust kehalisel tasandil ja vabanemist emotsionaalsetest pingetest.

Tantramassaaži seanss on hoolikalt kujundatud, et pakkuda Sulle kõikehõlmavat kogemust, alates keha pingete vabastamisest ja Marma massaaži tehnikatest kuni õrna puudutuse ja Yoni massaažini seest ja väljast. See kahe tunni pikkune seanss on loodud mitte ainult füüsiliseks lõõgastumiseks, vaid ka vaimseks ja emotsionaalseks tervenemiseks.

Enne esimest Yoni massaaži seanssi on oluline mõista protsessi ja valmistuda selleks. Seansi ettevalmistus hõlmab konsultatsiooni, mis kestab kuni 1 tund, et arutada läbi teie individuaalsed vajadused ja eelistused. Samuti on oluline arvestada toitumisega enne seanssi, vältida suuremat söömist, kohvi ja stimuleerivaid jooke, samuti alkoholi ja tubakatooteid.

Kui Sa oled valmis kogema seda ainulaadset ja tervendavat seanssi, siis julgustan Sind võtma minuga ühendust ja broneerima aja oma esimeseks tantramassaaži ja Yoni massaaži seansiks. See on hea võimalus avastada ja õppida paremini tundma oma keha ja vaimu sügavamaid aspekte, kogeda emotsionaalset vabastamist ja tervenemist. Ära lase sellel võimalusel endast mööda minna. Võta minuga ühendust ja broneeri oma seanss juba täna, et kogeda Yoni massaaži tervendavat jõudu.

yoni massage tallinn urmas silman

Yoni kui püha sümbol

Yoni, mis sanskriti keeles tähendab “allikat” või “päritolu”, sümboliseerib Indias mitte ainult füüsilist, vaid ka vaimset ja universaalset loovust. See on püha sümbol, mis esindab jumaliku Shakti – naiseliku energia ja loovuse allikat. Yoni austamine tantristlikes traditsioonides peegeldab sügavat lugupidamist naiselikkuse ja viljakuse vastu.

Yoni massaaži filosoofia ja vaimne tähendus

Tantristlikus filosoofias on Yoni massaaž rohkem kui lihtsalt füüsiline protseduur. See on rituaal, mis ühendab endas seksuaalsuse, emotsioonid ja vaimse teadvuse. Yoni massaaž on mõeldud keha ja meele avamiseks, aidates leevendada ja vabastada sisemisi pingeid ja blokeeringuid. See praktika ei keskendu ainult seksuaalsele naudingule, vaid ka vaimsele ja emotsionaalsele vabanemisele ning transformatsioonile, aidates saavutada sügavamat ühendust iseenda ja oma partneriga.

Yoni massaaži areng kaasaegses maailmas

Tänapäeval on Yoni massaaž levinud üle maailma, olles osa kaasaegsest holistilisest tervendamise praktikast. Yoni massaaži praktika on kohandunud kaasaegsete vajaduste ja kontekstiga, kuid säilitab siiski oma algse vaimse ja tervendava olemuse. Praeguses vormis on Yoni massaaži eesmärk pakkuda naistele turvalist keskkonda, kus nad saavad uurida ja tervendada oma seksuaalsust, suurendada eneseteadlikkust ja vabaneda minevik utraumadest.

Yoni massaaži rikas ajalugu ja filosoofia peegeldavad selle sügavat vaimset ja emotsionaalset tähtsust. See on praktika, mis aitab naistel ühenduda oma keha ja vaimuga, pakkudes võimalust tervenemiseks ja eneseavastuseks. Tänapäeval Tallinnas pakutavad Yoni massaaži teenused jätkavad seda iidset traditsiooni, tuues selle väärtusliku praktika kättesaadavaks ka kaasaegsetele naistele, kes soovivad kogeda oma keha ja seksuaalsuse terviklikkust ja pühadust.

Yoni massaaži kasutegurid 

Yoni massaaži kasutegurid ulatuvad kaugemale pelgalt füüsilisest keha lõdvestusest, pakkudes naistele mitmetasandilist lähenemist nii vaimse kui ka füüsilise, kehalise heaolu edendamiseks. Professionaalse ja toetava lähenemisega suudab see praktika pakkuda positiivset mõju naise üldisele heaolule ja enesetundele.

Emotsionaalsete blokeeringute vabastamine

Palju naisi kogeb elu jooksul erinevaid seksuaalseid ja emotsionaalseid traumasid, mis võivad talletuda keha mälus ja põhjustada sügavaid blokeeringuid kehalisel, energeetilisel ja emotsionaalsel tasandil. Need blokeeringud võivad piirata naise võimet kogeda täielikult oma seksuaalsust kehalise tundlikkuse vähenemise või kadumise kaudu, takistada emotsionaalset avanemist ja mõjutada negatiivselt igapäevast heaolu. Tantra massaaž koos Yoni massaažiga, mis on õrn ja terviklik, aitab nendest blokeeringutest vabaneda. Luues massaaži seansil turvalise ruumi, võimaldab see naistel kogeda emotsionaalset vabanemist ja tervenemist. Nad saavad lasta vabaks oma allasurutud tunded ja alustada tervenemisprotsessi.

Seksuaalse tundlikkuse suurenemine

Yoni massaaži läbi suureneb keha üldine tundlikkus, mis võib omakorda avardada naiste naudingute spektrit. See pole ainult füüsiline kogemus, vaid ka vahend, millega õppida tundma ja austama oma keha reaktsioone ja vajadusi. Yoni massaaž võib aidata naistel kogeda sügavamat naudingut ja erinevaid orgasme, mis on olulised naise seksuaalse identiteedi ja heaolu jaoks. See praktika võib avada uued naudingute dimensioonid, aidates naisel ühenduda oma seksuaalsusega terviklikul ja rohkem rahuldust pakkuvamal viisil.

Eneseaustuse ja keha teadlikkuse kasvamine

Yoni massaaž aitab naistel arendada positiivset ja austavat suhet oma kehaga. See praktika õpetab naisi hindama ja austama oma keha, mis omakorda tõstab eneseaustust ja enesekindlust. Kehatunnetuse ja -teadlikkuse suurendamine aitab naistel mõista oma keha unikaalsust ja väärtust, toetades positiivset minapilti ja enese aktsepteerimist.

Stressi ja pingete leevendamine

Igapäevaelu stress ja pinged võivad kuhjuda, mõjutades nii meie vaimset kui ka füüsilist tervist. Yoni massaaž pakub võimalust lõõgastuda ja vähendada stressi taset. Meie aju toodab kehalise ja seksuaalse naudingu ajal suures koguses heaolu ja õnne tundega seotud hormoone; oksitosin, serotonin, dopamin, vasopressin. Nende suures koguses vabanemise tagajärjel väheneb stressihormooni kortisooli mõju ja me tunneme ennast rahulikuma ja õnnelikumana. Tantra massaaži seanss on aeg, kus saab puhata ja taastuda igapäevastest pingetest, pakkudes oma kehale ja vaimule hädavajalikku puhkust. Seansi lõõgastav toime ei piirdu ainult massaaži ajaga; see võib jätkuda ka pärast seansi lõppu, aidates kaasa üldisele heaolule.

Energiataseme tõstmine

Tantra massaaž ja Yoni massaaž mitte ainult ei lõdvesta, vaid aktiveerib ka meie energia keha ja energiakanaleid. See aitab tõsta üldist energiataset ja suurendab elujõudu, tuues kaasa värskendava ja elustava kogemuse. Massaaži käigus vabanev energia võib aidata parandada keskendumist, suurendada tegutsemistahet, motivatsiooni ja üldist elurõõmu, pakkudes uut energiat igapäevasteks toiminguteks.

Kokkuvõttes pakub Yoni massaaž mitmeid olulisi kasutegureid, mis aitavad naistel mitte ainult kehalisel tasandil lõõgastuda, vaid ka seksuaalselt ja emotsionaalselt terveneda ja kasvada. Minu poolt pakutavad teenused Tallinnas on mõeldud toetama naisi nende seksuaalse ja emotsionaalse avanemise ja tervenemise teekonnal, pakkudes professionaalset ja toetavat lähenemist, mis aitab avada ja suurendada nende sisemist ilu ja sära.

Yoni massaaž Tallinnas

Minu poolt pakutav Tantra massaaži ja Yoni massaaži seanss Tallinnas on loodud nii, et see võimaldab naistel saada nende keha tundlikkust suurendava ja tervendava holitilise kogemuse. Massaaži seanss kestab ajaliselt umbes kaks tundi, mille jooksul kasutan erinevaid massaaži tehnikaid, mis aitavad naistel sügavamalt ühenduda oma keha ja meeltega. Ülevaade sellest, mida minu Tantra massaaži ja Yoni massaaži seanss hõlmab:

Keha pingete vabastamine

Massaaži seanssi alustades keskendun esmalt kogu keha pingete lõdvestamisele. See on oluline, et aidata klientidel vabaneda igapäevastest pingetest ja muredest ning suunata nende tähelepanu hetkesse. Kasutan erinevaid massaaži tehnikaid, alates pehmest ja rahustavast õrnast puudutustest, mis aitab avada keha tundlikkust kuni sügavamate lihaspingeid vabastavate tehnikateni, et aidata lõõgastuda nii füüsiliselt kui vaimselt. See valmistab keha ette sügavamaks ja tähendusrikkamaks Yoni massaažiks.

Marma massaaži tehnikad

Marma punktid on olulised energia sõlmpunktid meie kehas, mida ajurveeda ja traditsiooniline India meditsiin peavad olulisteks tervise ja heaolu seisukohast. Ma kasutan Marma massaaži tehnikaid nende punktide aktiveerimiseks, aidates vabastada blokeeringuid ja tasakaalustada keha energiavooge. See parandab üldist heaolu ja aitab luua sügavama ühenduse keha ja vaimu vahel, valmistades ette Yoni piirkonna õrnaks massaažiks.

Õrn puudutus

Yoni massaaži ajal kasutan äärmiselt õrna ja hoolivat puudutust, mis on mõeldud keha tundlikkuse suurendamiseks. Õrn puudutus aitab luua usaldusliku ja turvalise keskkonna, võimaldades naistel end avada ja vastu võtta kogu massaaži pakutavaid hüvesid. See etapp aitab süvendada lõõgastumist ning suurendab teadlikkust ja tundlikkust kogu kehas.

 

Yoni massaaž väljast ja seest 

Yoni massaaž ehk vagiina massaaž hõlmab nii välist- kui sisemist massaaži. See lähenemine pakub terviklikku kogemust, mis austab ja ülistab naise keha kõiki aspekte. Yoni välise osa massaaž keskendub Yoni ümbrusele, kasutades erinevaid tehnikaid, mis aitavad lõdvestada ja valmistada piirkonda ette sisemiseks massaažiks. Sisemist ehk tupe massaaži viiakse läbi äärmise taktitundelisuse ja austusega. Keskendudes naise individuaalsetele vajadustele ja mugavus tsoonile, aidates leida tasakaalu ja harmooniat blokeeringute vabastamise ja tupe siseseinte tundlikkuse suurendamise ning naudingute vahel.

Minu eesmärk Yoni massaaži praktiseerijana Tallinnas on pakkuda naistele keskkonda, kus nad saavad kogeda sügavat lõõgastust, emotsionaalset vabanemist ja keha täielikku austamist. Kahe tunni pikkune teraapiline seanss on loodud mitte ainult füüsiliseks lõõgastumiseks, vaid ka vaimseks ja emotsionaalseks tervenemiseks, pakkudes naistele võimalust avastada ja mõista oma keha ainulaadsust ja ilu.

Mida on hea teada enne esimest Yoni massaaži seanssi

Yoni massaaži esmakordne kogemine võib olla põnev ja uudne, kuid oluline on mõista, mida see endast kujutab ja kuidas selleks valmistuda. Siin on mõned olulised asjad, mida on hea enne esimest seanssi teada.

Enne massaažiseansi alustamist toimub konsultatsioon, mis on seansi oluline osa. Konsultatsioon kestab tavaliselt 30 minutit kuni 1 tund, sõltuvalt teie individuaalsetest vajadustest. See aeg on selleks, et vestelda, teineteist tundma õppida ja mõista, kuidas saan Sulle paremini abiks olla. Esimese seansi kogu kestus koos konsultatsiooniga varieerub 2,5 kuni 3 tunnini. Kui Sa soovid pikemat konsultatsiooni aega, siis tuleb sellega arvestada.

Seansi ettevalmistus on oluline osa teie kogemusest. Enne seanssi on soovitatav vältida suuremat söömist, kohvi ja stimuleerivate jookide tarbimist, samuti alkoholi ja tubakatooteid. Need faktorid võivad mõjutada teie keha reaktsioone, tundlikkust ja tajusid massaaži seansi ajal.

Iga inimese vajadused ja mugavustsoon on erinevad. Konsultatsiooni käigus arutame läbi teie vajadused ja eelistused. Annan teile ka harjutused ja tehnikad, mida saate ise kodus praktiseerida. Oluline on leida teile parim lahendus, mis austab teie mugavus tsooni ja piire

Kui te olete huvitatud tantramassaaži seansist, siis võtke minuga ühendust, et arutada läbi detailid, teie soovid ja ootused. Tantramassaaž pakub teistsugust kogemust, mis keskendub kehalisele, emotsionaalsele ja spirituaalsele ühendusele ning vajab seetõttu spetsiifilist lähenemist.

Esimene kord Yoni massaaži seansile tulemine on suur samm Sinu isikliku heaolu ja keha tunnetuse paranemise suunas. Oluline on mõista tantramassaaži seansi protsessi ja olla valmis avatud suhtlemiseks, et Sa saaksid seansist endale rohkem kasu. Sinu elukvaliteet ja heaolu on esmatähtsad, nii et võta aega enda eest hoolitsemiseks ja oma vajaduste väljendamiseks.

Kui sul on küsimusi või soovid rohem teada tantristlikust eluviisist, siis võta minuga ühendust.

Tantramassaaž Tallinnas

Tantramassaaž Tallinnas. Avastusretk Sinu sügavama naiselikkuse maailma.

Tantramassaaž, mis on tuntud ka kui Tantra Teraapia, on holistiline lähenemine meie kehale ja seksuaalsusele. Tantramassaaž ühendab endas vanad tantra õpetused ja massaažitehnikad, pakkudes ainulaadset viisi meie füüsilise ja emotsionaalse keha tervendamiseks. See on kehatöö intiimne kunst, mis avardab meie mõistmist seksuaalsusest ja aitab avastada naudingute uus dimensioone. Vabastades samal ajal ka meie kehas füüsilisi, energeetilisi ja emotsionaalseid blokeeringuid.

Tantramassaaž Tallinnas Urmas Silman

Naise seksuaalne avanemine Tantramassaazi seansil

Töötan igapäevaselt tantraterapeudina ja jagan alljärgnevalt Teiega mõningaid tööalaseid mõtteid ja tähelepanekuid tantramassaaz ‘i ja yoni massaaz ‘i kohta.

Viimase kümne aasta jooksul paljude erinevate naistega töötades on mul tekkinud korralik kogemuste pagas ja oskus näha, kuidas aidata minu juurde Tantra teraapiasse tulnud naistel seksuaalselt avaneda või vabaneda kehasse kinni jäänud emotsionaalsetest traumadest ja energeetilistest blokeeringutest.

naise seksuaalne avanemine tantra massaazhi ajal

Energeetiline kogukehaorgasm ja naise 7 orgasmitüüpi

Seksuaalsusest ja orgasmidest rääkides on kasutusel väljend energeetiline kogukehaorgasm. Paljude jaoks on see ilmselt täiesti arusaamatu asi.

Kui mees või naine saavad orgasmi, siis on see tavaliselt pingest vabanemise tunne suguelundite piirkonnas. Meestel saabub see koos ejakulatsiooniga ja naistel kliitori orgasmiga, vahel ka tupeava orgasmiga. Vabanemise tunne on tavaliselt lühike, äärmiselt lõõgastav, kuid üldiselt mitte sügavat rahuldust pakkuv. Samuti on sellise orgasmi vabastav toime suhteliselt pinnapealne. Selleks, et seda paremini lahti seletada on vaja aru saada, mis toimub meie kehas seksuaalakti ajal.

Energeetiline kogukehaorgasm ja naise 7 orgasmitüüpi

Blokeeringutest vabastav massaaž

Blokeeringutest Vabastav Massaaž: Elukvaliteedi Tõstja

Massaažiteraapia on aegade jooksul tõestanud oma tõhusust mitmesuguste terviseprobleemide leevendamisel. Üks olulisemaid massaaži vorme on blokeeringutest vabastav massaaž, mis keskendub keha ja vaimu tasakaalu taastamisele, vabastades nii füüsilisi kui ka emotsionaalseid blokeeringuid.

blokeeringutest vabastav massaaz urmas silman

Marma Massaaž

Marma Massaaž: Vana-Aasia Tervendamiskunst

Marma massaaž, pärit India traditsioonilisest meditsiinist, on ainulaadne teraapia, mis ühendab endas iidseid tarkusi ja kaasaegseid tehnikaid, pakkudes terviklikku lähenemist keha ja vaimu tervisele. See artikkel sukeldub Marma massaaži maailma, avastades selle päritolu, tehnikaid ja kasutegureid.

marma massaaž urmas silman

Energia sublimeerimine

Energia sublimatsioon.

Energia sublimatsioon tähendab seda, et madalama võnkesagedusega energia muundatakse kõrgema sagedusega energiaks. Aeglasem energia muudetakse kiiremaks energiaks. Seksuaalenergiat võib muuta näiteks armastuse või intellektuaalseks energiaks. Me saame muuta erinevaid energiaid enda sees teisteks energiateks, suunates energiat valitud chakrast teistesse chakratesse. Kui me armatseme, siis aktiveerub väga palju energiat alumistes chakrates, Muladharas ja Svadisthanas. Kui me lõpetame armatsemise, siis on energia tõusnud ülemistesse chakratesse.

energia sublimatsioon tantra urmas silman

Energeetiline Polaarsus

Energeetiline Polaarsus

Tantra seisukohalt on energia üheks omaduseks polaarsus. Energia kannab endas Yin või Yang polaarsust, kas – või + märki. Yin energia on naiselik, – märgiga Kuu energia. Yang energia on mehelik, + märgiga Päikese energia. Tantras usume me, et mehe keha kogub rohkem Yang energiat ja naise keha kogub rohkem Yin energiat, kuid see ei toimi alati nii. Tantraga tegeledes teeme me endaga pidevalt tööd, et meeste ja naiste vaheline energeetiline polaarsus toimiks.

energeetiline polaarsus tantra urmas silman

Chakrad ja seksuaalsus

Energia toimib inimese kehas peamiselt 7 chakra kaudu

Inimese kehas on 7 olulisemat energia keskust ja igaüks neist esindab erinevat Universumi energeetilist aspekti või elementi. Algab alumisest chakrast, kus energia on raskem ja aeglasema/madalama vibratsiooniga, liikudes ülespoole, kus energia on kergem ja kiirema/kõrgema vibratsiooniga. Alustades rohkem materiaalsest energia vormist ja muutudes ülevalpool rohkem vaimseks energiaks. Energia jaotub 7 energia keskuse, chakra vahel ja igaüks neist sümboliseerib midagi Universumis.

Chakrad-ja-seksuaalsus-tantra-urmas-silman

Animus ja Anima (sisemine Mees ja Naine)

Anima

Sõna Anima tuleb Ladina keelest ja omab selles mitmesugust tähendust “õhuvool, tuul, hingamine, vitaalne printsiip, elu”.

Anima viitab alateadlikule naiselikkuse dimensioonile mehes, mis on meie igapäevaelus tihti unustatud või alla surutud. Selleks, et mees saaks sisemiselt kasvada ja areneda ning saavutada parem sisemine tasakaal, on mehel vaja oma sisemine naine ära tunda, võtta omaks ja ühendada see varjatud element harmooniliselt enda iseloomu.

Mees, kes on ühenduses oma sisemise naise, Animaga, väljendab selliseid omadusi nagu; õrnus, hellus, kannatlikkus, tähelepanu ja kaastunne.

animus ja anima

Tantramassaaž ja menstruatsioon

Tantramassaaž ja menstruatsioon.

Tantra teraapia positiivsete mõjude avaldumiseks soovitame oma naisklientidel teha järjest umbes nädalaste vahedega kolm tantramassaazi seanssi. Naistel toimub keskmiselt kord kuus lühem või pikem menstruatsiooni tsükkel ja tihi satub massaaži sessioon tsükli ajale.

Enamusel naistest tekitab see ebameeldiva olukorra, kus nad tahavad tulla massaazi seansile aga pelgavad, kuna menstruatsiooniga on seotud häbi ja piinlikkuse tunded. Menstruatsiooni ja verd häbenetakse ning naised on sellel ajal ka emotsionaalselt ebastabiilsemad ja enesehinnang madalam. Tegelikult on naistel seksuaalsus päevade ajal väga kõrge ja need naised ning nende partnerid, kes on saanud üle menstruatsiooniga seotud häbi, piinlikkuse ja süütundest, naudivad sellel ajal seksi väga ja saavad võimsaid seksuaalseid kogemusi.

tantramassaaz ja manstruatsioon urmas silman