Tantra massaaži  koolitus edasijõudnudtele Vol.2

24.-25.08.2024, Tallinnas 

tantra massaaži koolitus edasijõudnutele vol 2 urmas silman

‘Tantra massaaži koolitus, mis sobib rohkem neile, kes on läbinud meie või teiste õpetajate juures tantra massaazi algkursuse.

See koolitus sobib ka neile, kes omavad algteadmisi tantrast, kuid ei ole varem tantra massaaz kursustel osalenud.

Koolituse jooksul õpetan 2 päeva jooksul:

-Keha pingetest vabastavat üldmassaazi
-Keha vabastamine blokeeringutest
-Marma massaazi tehnikaid seksuaalfunktsiooni aktiveerimiseks (energia punktide mõjutamine kehal)
-Yoni & Lingam massaazi erinevad tehnikad
-Anaal massaaz meestele, eesnäärme massaaz  (osalejatele vabatahtlik)
-Anaalorgasmide avamine naistel ja naisejakulatsioon anaal massaaziga (osalejatele vabatahtlik)
-Kuidas viia keha orgasmi ilma puudutuseta
-Praktiseerime ilma puudutuseta energeetilist massaazi ja õpime lisaks tehnikaid, mis aitavad kehal avaneda

Koolitus kestab mõlemal päeval 10.00-20.00
Koolituse hind on 250 EUR, paaridele 450 EUR.
Varajasele registreerijale on hind 220 EUR ja paaridele hind 400 EUR kuni 25.07.2024

Läheme seekord veelgi sügavamale erinevate Tantra massaaz ’i tehnikatega. 

Õpetan, kuidas eemaldada kehast emotsionaalseid ja energeetilisi blokeeringuid. Meie kehasse on talletunud erinevad negatiivsed ja ka positiivsed emotsioonid ning läbi nende vabastamise on tunne, nagu oleksime suure koorma õlgadelt heitnud. Õpetan, kuidas saate ise oma partnerit tervendada läbi blokeeringute vabastamise. Tihti ei pääse seksuaalenergia kehas vabalt liikuma, kuna seda pärsivad meie kehas kinni olevad emotsioonid.

Mida me lisaks koolitusel õpime

Õpime juurde uusi Yoni ja Lingami massaazi tehnikaid, et oma partnerile veelgi rohkem naudinguid pakkuda.  Õpetan, kuidas avada naistel anaalorgasmi, mis on äärmiselt võimas orgasmitüüp ja kuidas aidata vabastada naisejakulatsiooni läbi anaalmassaazi, mis viib naise samal ajal mitmesse orgasmi korraga.

Vaatame läbi Tantristliku pilgu, kuidas mõista paarisuhetes paremini nais- ja mees arhetüüpe ja kuidas saame arendada endas rohkem naiselikkust/mehelikkust. 

Selgitan, kuidas meie sisemine naine/mees mõjutab meie partnerlussuhteid ja, kuidas on võimalik, arendades oma sisemist naist/meest, leida endale sobilik partner.

Hea teada enne koolitusele tulemist

Koolitus toimub Eesti keeles, vajaduse korral võimalik tõlkimine Vene ja Inglise keelde. Koolitusel võib osaleda üksinda või koos kaaslasega. Koolitus toimub Tallinnas.

Koolitusel osalemiseks on Sul vaja avatud meelt, julgust ja lugupidavat suhtumist teistesse. Koolitust viib läbi tantraterapeut Urmas Silman. Urmas on läbinud Agama Joogakooli Tantra ja Hatha Jooga kursused ning täiendanud oma teadmisi ja oskusi erinevate tantra ja kehatöö õpetajate juures. Olen õpetanud Joogat ja Tantrat: Balil, Indias, Tais, Lätis, Venemaal ja Eestis.

Osale koolitusel

Koolitus kestab mõlemal päeval 10.00-20.00
Koolituse hind on 250 EUR, paaridele 450 EUR.
Varajasele registreerijale on hind 220 EUR ja paaridele hind 400 EUR kuni 25.07.2024

Koolitusel osalemiseks saada palun email:
urmassilman@gmail.com
tel. 50 34356

 

Tantra massaaži  koolitus edasijõudnudtele Vol.2 24.-25.08.2024 

urmas-silman-tantramassaazhi-koolitus-08

 

24.-25. augustil teen Tallinnas kahepäevase tantramassaaži  koolituse, mis sobib neile, kes on läbinud tantra massaazi algkursuse minu või mõne teise õpetaja juures. Läheme seekord veelgi sügavamale erinevate Tantra massaaz ’i tehnikatega. 

Koolitus toimub Eesti keeles, vajaduse korral on võimalik tõlkimine Vene ja Inglise keelde.

Koolitusel võib osaleda üksinda või koos kaaslasega. Koolitus toimub Tallinnas.

Loe lisaks ja avasta enda jaoks tantramassaaži tervendav jõud.

Urmas Silman tantra terapeut, yoni massaaz

Tantraterapeut Urmas Silman

Ma töötan igapäevaselt tantraterapeudina ja aitan tantristliku Yoni massaaži seanssidel leevendada naistel seksuaalsusega seotud probleeme.

Minu poolt  pakutav tantramassaaž koos Yoni massaažiga on üks tantra teraapia tõhusamaid vorme. Yoni massaaz aitab naistel vabastada kehamälusse kinni jäänud emotsionaalseid ja energeetilisi blokeeringuid ning kogeda erinevaid orgasme. Yoni massaaz aitab naistel avada  oma naiselikkust ja seksuaalsust.

tantrateraaapia urmas silman

Tantramassaaž Tallinnas

Tantramassaaž Tallinnas. Avastusretk Sinu sügavama naiselikkuse maailma.

Tantramassaaž, mis on tuntud ka kui Tantra Teraapia, on holistiline lähenemine meie kehale ja seksuaalsusele. Tantramassaaž ühendab endas vanad tantra õpetused ja massaažitehnikad, pakkudes ainulaadset viisi meie füüsilise ja emotsionaalse keha tervendamiseks. See on kehatöö intiimne kunst, mis avardab meie mõistmist seksuaalsusest ja aitab avastada naudingute uus dimensioone. Vabastades samal ajal ka meie kehas füüsilisi, energeetilisi ja emotsionaalseid blokeeringuid.

LOE EDASI

Tantramassaaž Tallinnas Urmas Silman

Naise seksuaalne avanemine Tantramassaazi seansil

Töötan igapäevaselt tantraterapeudina ja jagan alljärgnevalt Teiega mõningaid tööalaseid mõtteid ja tähelepanekuid tantramassaaz ‘i ja yoni massaaz ‘i kohta.

Viimase kümne aasta jooksul paljude erinevate naistega töötades on mul tekkinud korralik kogemuste pagas ja oskus näha, kuidas aidata minu juurde Tantra teraapiasse tulnud naistel seksuaalselt avaneda või vabaneda kehasse kinni jäänud emotsionaalsetest traumadest ja energeetilistest blokeeringutest.

LOE EDASI

naise seksuaalne avanemine tantra massaazhi ajal

Energeetiline kogukehaorgasm ja naise 7 orgasmitüüpi

Seksuaalsusest ja orgasmidest rääkides on kasutusel väljend energeetiline kogukehaorgasm. Paljude jaoks on see ilmselt täiesti arusaamatu asi.

Kui mees või naine saavad orgasmi, siis on see tavaliselt pingest vabanemise tunne suguelundite piirkonnas. Meestel saabub see koos ejakulatsiooniga ja naistel kliitori orgasmiga, vahel ka tupeava orgasmiga. Vabanemise tunne on tavaliselt lühike, äärmiselt lõõgastav, kuid üldiselt mitte sügavat rahuldust pakkuv. Samuti on sellise orgasmi vabastav toime suhteliselt pinnapealne. Selleks, et seda paremini lahti seletada on vaja aru saada, mis toimub meie kehas seksuaalakti ajal.

LOE EDASI

Energeetiline kogukehaorgasm ja naise 7 orgasmitüüpi

Yoni massaaž Tallinnas

Annan Sulle põhjaliku ülevaate Yoni massaaži ajaloost, selle kasuteguritest ning erinevatest tantra ja Yoni massaaži tehnikatest.

Ma töötan igapäevaselt tantraterapeudina ja aitan tantristliku Yoni massaaži seanssidel leevendada naistel seksuaalsusega seotud probleeme. Minu poolt pakutav tantra massaaž koos Yoni massaažiga on üks tantra teraapia tõhusamaid vorme, mis on mõeldud spetsiaalselt naistele.

LOE EDASI

yoni massaazh tallinnas

Blokeeringutest vabastav massaaž

Blokeeringutest Vabastav Massaaž: Elukvaliteedi Tõstja

Massaažiteraapia on aegade jooksul tõestanud oma tõhusust mitmesuguste terviseprobleemide leevendamisel. Üks olulisemaid massaaži vorme on blokeeringutest vabastav massaaž, mis keskendub keha ja vaimu tasakaalu taastamisele, vabastades nii füüsilisi kui ka emotsionaalseid blokeeringuid.

LOE EDASI

blokeeringutest vabastav massaaz urmas silman

Marma Massaaž

Marma Massaaž: Vana-Aasia Tervendamiskunst

Marma massaaž, pärit India traditsioonilisest meditsiinist, on ainulaadne teraapia, mis ühendab endas iidseid tarkusi ja kaasaegseid tehnikaid, pakkudes terviklikku lähenemist keha ja vaimu tervisele. See artikkel sukeldub Marma massaaži maailma, avastades selle päritolu, tehnikaid ja kasutegureid.

LOE EDASI

marma massaaž urmas silman

Energia sublimeerimine

Energia sublimatsioon.

Energia sublimatsioon tähendab seda, et madalama võnkesagedusega energia muundatakse kõrgema sagedusega energiaks. Aeglasem energia muudetakse kiiremaks energiaks. Seksuaalenergiat võib muuta näiteks armastuse või intellektuaalseks energiaks. Me saame muuta erinevaid energiaid enda sees teisteks energiateks, suunates energiat valitud chakrast teistesse chakratesse. Kui me armatseme, siis aktiveerub väga palju energiat alumistes chakrates, Muladharas ja Svadisthanas. Kui me lõpetame armatsemise, siis on energia tõusnud ülemistesse chakratesse.

LOE EDASI

energia sublimatsioon tantra urmas silman

Energeetiline Polaarsus

Energeetiline Polaarsus

Tantra seisukohalt on energia üheks omaduseks polaarsus. Energia kannab endas Yin või Yang polaarsust, kas – või + märki. Yin energia on naiselik, – märgiga Kuu energia. Yang energia on mehelik, + märgiga Päikese energia. Tantras usume me, et mehe keha kogub rohkem Yang energiat ja naise keha kogub rohkem Yin energiat, kuid see ei toimi alati nii. Tantraga tegeledes teeme me endaga pidevalt tööd, et meeste ja naiste vaheline energeetiline polaarsus toimiks.

LOE EDASI

energeetiline polaarsus tantra urmas silman

Chakrad ja seksuaalsus

Energia toimib inimese kehas peamiselt 7 chakra kaudu

Inimese kehas on 7 olulisemat energia keskust ja igaüks neist esindab erinevat Universumi energeetilist aspekti või elementi. Algab alumisest chakrast, kus energia on raskem ja aeglasema/madalama vibratsiooniga, liikudes ülespoole, kus energia on kergem ja kiirema/kõrgema vibratsiooniga. Alustades rohkem materiaalsest energia vormist ja muutudes ülevalpool rohkem vaimseks energiaks. Energia jaotub 7 energia keskuse, chakra vahel ja igaüks neist sümboliseerib midagi Universumis.

LOE EDASI

Chakrad-ja-seksuaalsus-tantra-urmas-silman

Animus ja Anima (sisemine Mees ja Naine)

Anima

Sõna Anima tuleb Ladina keelest ja omab selles mitmesugust tähendust “õhuvool, tuul, hingamine, vitaalne printsiip, elu”.

Anima viitab alateadlikule naiselikkuse dimensioonile mehes, mis on meie igapäevaelus tihti unustatud või alla surutud. Selleks, et mees saaks sisemiselt kasvada ja areneda ning saavutada parem sisemine tasakaal, on mehel vaja oma sisemine naine ära tunda, võtta omaks ja ühendada see varjatud element harmooniliselt enda iseloomu.

Mees, kes on ühenduses oma sisemise naise, Animaga, väljendab selliseid omadusi nagu; õrnus, hellus, kannatlikkus, tähelepanu ja kaastunne.

LOE EDASI

animus ja anima