Tantramassaaž naistele

Tantramassaaž naistele

Tantristlik yoni massaaz

Inimese kehas peitub terve sisemine universum. Naise keha ja ta võimed on imelised. Naise keha peidab endas palju ilusaid asju, mida on raske sõnadesse panna. Tihti vajab naise keha ja yoni seksuaalset avamist, et päästa valla, mis seal peitub.

Naiselikkuse avamise võtmeks on Yoni, (vagiina sanskriti keeles). Tantramassaaz Naistele on keha tundlikkuse tõstmine läbi teadliku puudutuse, mille viimaseks osaks on Yoni massaaž. Yoni massaaz aitab naistel vabastada kehamälusse kinni jäänud emotsionaalseid ja energeetilisi blokeeringuid ning kogeda erinevaid orgasme. Yoni massaaz aitab naistel avada oma naiselikkust ja seksuaalsust.

Naistel on võimalik kogeda 7 erinevat orgasmi ja mitmeid järjestikuseid sisemisi orgasme. Naistel on võimalik kogeda ka tervet keha läbivaid energeetilisi kogukeha orgasme. Selle kogemine saab tihti alguse Tantramassaažist.

Massaaži seanss kestab ajaliselt umbes 2 tundi. Alguses vabastatakse massaažiga pingetest kogu keha ja aktiveeritakse Marma massaazi tehnikatega energiakanalite (nadi) töö. Seejärel tõstetakse keha tundlikkust läbi õrna puudutuse ja masseeritakse Yoni erinevate tehnikatega nii väljast, kui seest. See on imeline kogemus, mida peaks tunda saama iga naine.

Naise keha kogub suhete ja seksuaalsusega seotud negatiivseid emotsioone Yoni ‘sse ja selle pärast on tihti Yonis tunda valulikkust erinevates kohtades. Yoni massaaži abil saab vabastada sinna kogunenud pingeid ja emotsionaalseid blokeeringuid ning nendest valudest vabaneda.

Kui naisel on tupes tihti erinevaid infektsioone, siis võib Yoni massaažist abi olla. Läbi massaaži vabastatakse infektsioone põhjustavad negatiivsed mälestused ja emotsioonid, mis on Yonisse sisse jäänud. Võimsad sisemised orgasmid vabastavad emotsionaalselt ning võivad muuta naise olemust.

Yoni massaaz aitab avada G-punkti ja teiste vagiina siseseintel asuvate erogeensete piirkondade (A-punkt, U-punkt, O-punkt, emakakael) tundlikkust. Läbi nende mõjutamise saab naine kogeda kõige imelisemaid orgasme mitmeid kordi järjest.

Yoni massaažiga on võimalik kogeda naisejakulatsiooni ehk Kalas avanemist, mis on naise keha üks müstilistest võimetest. Tavaelus kogevad seda vaid vähesed naised, kuid läbi Yoni massaaži on see võimalus peaaegu kõigil.

Oleme märganud, et naisejakulatsiooni avanemine mõjutab positiivselt naiste ainevahetust. Kui keha hoiab vett kinni, kas stressist või väärate toitumisharjumuste tõttu, siis hakkab keha vabanema liigsest vedelikust ja tihti alaneb ka kehakaal.

Tantra teraapia positiivsete mõjude avaldumiseks soovitame naistel teha järjest umbes nädalaste vahedega kolm tantramassaazi seanssi. Naistel toimub umbes kord kuus lühem või pikem menstruatsiooni tsükkel ja tihti satub massaazi sessioon tsükli ajale. Kui naine tunneb ennast päevade ajal enamvähem normaalselt, tal ei ole tugevaid alakõhu ja alaselja valusid, siis soovitame menstruatsiooni pärast massaazi seanssi mitte edasi lükata. Vaadata otsa oma hirmudele, häbi ja süütundele ning mõista, et selleks ei ole tegelikult mingit põhjust. Tantraterapeut ei pelga menstruatsiooni verd ja aitab oma mõistva ning eluterve suhtumisega ka naisel näha seda normaalse ja loomuliku osana Naiseks olemisel.

Soovitame teha Yoni massaazi järjest kolm korda, umbes ühe nädalaste vahedega, kuid see jääb Sinu enda otsustada, mitut seanssi Sa soovid. Vahel on naise seksuaalseks avanemiseks vaja teha ka rohkem kui 3 seanssi.

Hea võimalus on tulla ja õppida Yoni massaazi koos oma partneriga. Massaazi käigus õpivad mehed paremini tundma ja tunnetama naise keha nii väljast kui seest ja seda, kuidas jagada oma partneriga puudutuse kunsti.

Esimest korda massaaži tulles tuleb arvestada ka konsultatsiooniga. Konsultatsioon võib kesta kuni 1h, sõltuvalt Sinu vajadustest. Esimese massaaži seansi kestvuseks koos 30 min – 1 tund kestva konsultatsiooniga on 2,5-3 tundi. Kui Sa soovid pikemat konsultatsiooni, siis palun arvesta sellega. Konsultatsiooni käigus saame vestelda ja õpime teineteist tundma. Räägime täpsemalt millised on Sinu vajadused ja millega me saame Sulle kasulikud olla. Esimese kohtumise käigus anname Sulle tehnikaid, mida saad ise kodus praktiseerima hakata. Võtame alati arvesse milline on Sinu mugavustsoon ja proovime leida Sulle parima lahenduse.

NB! Vahetult enne seanssi pole soovitav kõhtu täis süüa, juua kohvi, stimuleerivaid jooke, tarvitada alkoholi, tubakatooteid.

Kui Sa soovid tulla Tantramassaazi seansile, siis võta minuga ühendust

tel. 50 34356, Urmas

e-mail: urmassilman@gmail.com

Kui sul on küsimusi või soovid rohem teada tantristlikust eluviisist, siis võta minuga ühendust.

Tantramassaaž Tallinnas

Tantramassaaž Tallinnas. Avastusretk Sinu sügavama naiselikkuse maailma.

Tantramassaaž, mis on tuntud ka kui Tantra Teraapia, on holistiline lähenemine meie kehale ja seksuaalsusele. Tantramassaaž ühendab endas vanad tantra õpetused ja massaažitehnikad, pakkudes ainulaadset viisi meie füüsilise ja emotsionaalse keha tervendamiseks. See on kehatöö intiimne kunst, mis avardab meie mõistmist seksuaalsusest ja aitab avastada naudingute uus dimensioone. Vabastades samal ajal ka meie kehas füüsilisi, energeetilisi ja emotsionaalseid blokeeringuid.

Tantramassaaž Tallinnas Urmas Silman

Naise seksuaalne avanemine Tantramassaazi seansil

Töötan igapäevaselt tantraterapeudina ja jagan alljärgnevalt Teiega mõningaid tööalaseid mõtteid ja tähelepanekuid tantramassaaz ‘i ja yoni massaaz ‘i kohta.

Viimase kümne aasta jooksul paljude erinevate naistega töötades on mul tekkinud korralik kogemuste pagas ja oskus näha, kuidas aidata minu juurde Tantra teraapiasse tulnud naistel seksuaalselt avaneda või vabaneda kehasse kinni jäänud emotsionaalsetest traumadest ja energeetilistest blokeeringutest.

naise seksuaalne avanemine tantra massaazhi ajal

Energeetiline kogukehaorgasm ja naise 7 orgasmitüüpi

Seksuaalsusest ja orgasmidest rääkides on kasutusel väljend energeetiline kogukehaorgasm. Paljude jaoks on see ilmselt täiesti arusaamatu asi.

Kui mees või naine saavad orgasmi, siis on see tavaliselt pingest vabanemise tunne suguelundite piirkonnas. Meestel saabub see koos ejakulatsiooniga ja naistel kliitori orgasmiga, vahel ka tupeava orgasmiga. Vabanemise tunne on tavaliselt lühike, äärmiselt lõõgastav, kuid üldiselt mitte sügavat rahuldust pakkuv. Samuti on sellise orgasmi vabastav toime suhteliselt pinnapealne. Selleks, et seda paremini lahti seletada on vaja aru saada, mis toimub meie kehas seksuaalakti ajal.

Energeetiline kogukehaorgasm ja naise 7 orgasmitüüpi

Yoni massaaž Tallinnas

Annan Sulle põhjaliku ülevaate Yoni massaaži ajaloost, selle kasuteguritest ning erinevatest tantra ja Yoni massaaži tehnikatest.

Ma töötan igapäevaselt tantraterapeudina ja aitan tantristliku Yoni massaaži seanssidel leevendada naistel seksuaalsusega seotud probleeme. Minu poolt pakutav tantra massaaž koos Yoni massaažiga on üks tantra teraapia tõhusamaid vorme, mis on mõeldud spetsiaalselt naistele.

yoni massaazh tallinnas

Blokeeringutest vabastav massaaž

Blokeeringutest Vabastav Massaaž: Elukvaliteedi Tõstja

Massaažiteraapia on aegade jooksul tõestanud oma tõhusust mitmesuguste terviseprobleemide leevendamisel. Üks olulisemaid massaaži vorme on blokeeringutest vabastav massaaž, mis keskendub keha ja vaimu tasakaalu taastamisele, vabastades nii füüsilisi kui ka emotsionaalseid blokeeringuid.

blokeeringutest vabastav massaaz urmas silman

Marma Massaaž

Marma Massaaž: Vana-Aasia Tervendamiskunst

Marma massaaž, pärit India traditsioonilisest meditsiinist, on ainulaadne teraapia, mis ühendab endas iidseid tarkusi ja kaasaegseid tehnikaid, pakkudes terviklikku lähenemist keha ja vaimu tervisele. See artikkel sukeldub Marma massaaži maailma, avastades selle päritolu, tehnikaid ja kasutegureid.

marma massaaž urmas silman

Energia sublimeerimine

Energia sublimatsioon.

Energia sublimatsioon tähendab seda, et madalama võnkesagedusega energia muundatakse kõrgema sagedusega energiaks. Aeglasem energia muudetakse kiiremaks energiaks. Seksuaalenergiat võib muuta näiteks armastuse või intellektuaalseks energiaks. Me saame muuta erinevaid energiaid enda sees teisteks energiateks, suunates energiat valitud chakrast teistesse chakratesse. Kui me armatseme, siis aktiveerub väga palju energiat alumistes chakrates, Muladharas ja Svadisthanas. Kui me lõpetame armatsemise, siis on energia tõusnud ülemistesse chakratesse.

energia sublimatsioon tantra urmas silman

Energeetiline Polaarsus

Energeetiline Polaarsus

Tantra seisukohalt on energia üheks omaduseks polaarsus. Energia kannab endas Yin või Yang polaarsust, kas – või + märki. Yin energia on naiselik, – märgiga Kuu energia. Yang energia on mehelik, + märgiga Päikese energia. Tantras usume me, et mehe keha kogub rohkem Yang energiat ja naise keha kogub rohkem Yin energiat, kuid see ei toimi alati nii. Tantraga tegeledes teeme me endaga pidevalt tööd, et meeste ja naiste vaheline energeetiline polaarsus toimiks.

energeetiline polaarsus tantra urmas silman

Chakrad ja seksuaalsus

Energia toimib inimese kehas peamiselt 7 chakra kaudu

Inimese kehas on 7 olulisemat energia keskust ja igaüks neist esindab erinevat Universumi energeetilist aspekti või elementi. Algab alumisest chakrast, kus energia on raskem ja aeglasema/madalama vibratsiooniga, liikudes ülespoole, kus energia on kergem ja kiirema/kõrgema vibratsiooniga. Alustades rohkem materiaalsest energia vormist ja muutudes ülevalpool rohkem vaimseks energiaks. Energia jaotub 7 energia keskuse, chakra vahel ja igaüks neist sümboliseerib midagi Universumis.

Chakrad-ja-seksuaalsus-tantra-urmas-silman

Animus ja Anima (sisemine Mees ja Naine)

Anima

Sõna Anima tuleb Ladina keelest ja omab selles mitmesugust tähendust “õhuvool, tuul, hingamine, vitaalne printsiip, elu”.

Anima viitab alateadlikule naiselikkuse dimensioonile mehes, mis on meie igapäevaelus tihti unustatud või alla surutud. Selleks, et mees saaks sisemiselt kasvada ja areneda ning saavutada parem sisemine tasakaal, on mehel vaja oma sisemine naine ära tunda, võtta omaks ja ühendada see varjatud element harmooniliselt enda iseloomu.

Mees, kes on ühenduses oma sisemise naise, Animaga, väljendab selliseid omadusi nagu; õrnus, hellus, kannatlikkus, tähelepanu ja kaastunne.

animus ja anima