Mida tähendab sõnapaar Tantra Mees?

Mida tähendab sõnapaar Tantra Mees

Paljude inimeste jaoks on arusaamatu, mida tähendab müstilise varjundiga sõnapaar Tantra Mees.

See kõlab nagu midagi ebamaiset ja paljud naised unistavad sellest, et nende ellu tuleks Tantra Mees, kes lahendab justkui võluväel kõik nende probleemid ja teeb nad lõpuks ometi õnnelikuks.

Olen ise järginud ja elanud tantristlikku elustiili üle kümne aasta ning kirjutan täna enda arusaamisest ja kogemusest, mida tähendab olla tantristlik mees. See ei pruugi kattuda paljude õpetajate, gurude ja teiste tantristliku elustiili järgijate nägemusega, kuid on minu, kahe jalaga maalseisva ja realistliku Eesti mehe nägemus.

Paljude inimeste jaoks seostub  sõna Tantra seksiga. Tegelikult on Tantra spirituaalne eluviis, mis annab sulle vahendid, et elada oma elu mõtestatult, olles pidevas arengus. Tõelise tantristliku mehe ülimaks eesmärgiks on valgustunuks saamine, kuid tänapäeva maailmas on vähe mehi, kes selle poole püüdlevad või tunnevad vajadust selle järele. Isegi siis, kui eesmärgiks ei ole spirituaalsus, võib peaaegu igaüks leida Tantrast midagi, mis aitab tal oluliselt parandada elukvaliteeti, olla rohkem teadlikum ja selle läbi ka õnnelikum.

Tantra hõlmab endas kõike, mis on seotud eluga. Olgu see siis söömine, tööl käimine või armastamine. Kõike on võimalik teha suurema teadlikkusega ja läbi selle avastada enda jaoks täiesti uus maailm. Hiljuti ütles üks meesklientidest, et ta pole kunagi varem oma elus kokku puutunud millegi sellisega, mis oleks toonud ta ellu nii suured muutused, kui Tantra. Ka tema on Tantrast enda jaoks välja noppinud just selle, mis talle praegu sobib ja läbi selle parandanud oma 29 aastat kestnud suhet, oma tervislikku seisundit ja enesetunnet.

Allpool toon välja mõned teemad, mis haakuvad tõenäoliselt paljude meestega ja peatselt toimuv meeste koolitus Tantristlik Mees käsitleb neid teemasid põhjalikumalt.

Enda armastamine ja enese eest hoolitsemine.

Tantristlik mees armastab ise ennast. Ta armastab elu ja erinevaid elu vorme meie ümber. Sa oled ise enda kõige parem sõber või suurem vaenlane. Sa saad ise ennast üles tõsta või maha teha, kui sa endaga hästi läbi ei saa ja ennast ei armasta. Sina ise kontrollid oma emotsioone ja meeleseisundit.

Kui sa armastad ise ennast, siis saavad sind ka teised armastada ja sa oskad oma armastust teistele jagada.

Tantristlik mees hoolitseb oma tervise, kehalise, vaimse ja energeetilise heaolu eest. Tantristliku elustiili osa on tihti Hatha Jooga praktikate järgimine, mis tähendab teadlikku ja tervislikku toitumist, organismi puhastamise tehnikate, jooga asanate ja meditatsiooni praktiseerimist. Hatha Jooga praktikad aitavad õppida tajuma ja kontrollima energiate liikumist kehas ja nende teadlikku suunamist ning kasutamist.

Kõige võimsam energia meie kehas on seksuaalenergia ja tantristlik mees on õppinud ja oskab oma seksuaalenergiat aktiveerida, koguda ja teadlikult kasutada.

Oskus nais(t)ega ümber käia ja nais(t)e eest hoolt kanda.

Põhjus miks ma kirjutasin ühe naise või naiste on selles, et tantristlik mees võib olla teadlikult monogaamses suhtes ainult ühe naisega või tal võib olla mitmeid partnereid, kellega ta oma armastust, lähedust ja meesenergiat jagab. Kui mees õpib oma seksuaalenergiat kontrollima ja säilitama, siis võib ta olla samaaegselt mõlemale osapoolele sügavat rahuldust pakkuvas lähisuhtes mitme naisega. Ta suudab neid kõiki rahuldada ja tal on piisavalt meesenergiat, et oma partnereid emotsionaalselt ja energeetiliselt tasakaalustada.

Tantristlik mees on kas õppinud või oskab loomupäraselt naisi armastada. Ta hindab naise ilu ja naisenergiat. Seda, kuidas naine teistega suhtleb, tema naiselikku energiat, hoolivust ja õrnust. Ta jumaldab naise keha, selle kumerusi ja nõgususi, mis teda erutavad ning tekitavad seksuaalset tõmmet ja polaarsust. Ta on naiste suhtes seksuaalne, näeb neid seksuaalsetena ning hindab nende sisemist ja välimist ilu.

Tantristlik mees on õppinud selgeks naiste seksuaalse anatoomia, naise keha erogeensed tsoonid ja nende erinevad mõjutamise viisid, et pakkuda naisele võimalikult täiuslikke naudinguid ja sügavalt emotsionaalselt avavaid ning rahuldust pakkuvaid orgasme. Naine võib saada 7 erinevat orgasmi. Tantristlik mees oskab aidata naisel neid orgasme kogeda ja avada naise seksuaalset potentsiaali. Ta oskab pakkuda naisele armastust, lähedust ja intiimsust. Anda naisele oma mehelikku energiat ja rahustada ning tasakaalustada sellega naist.

Tantra mees püüdleb selle suunas, et olla suhtes teadlik, jälgida ja kontrollida oma emotsioone ning valida olla armastuses.

Tantra mees oskab olla naisele teadlikult parem partner, parem armastaja ja parem mees, kuid see ei lahenda koheselt kõiki naise muresid ja probleeme. Paarisuhtes on alati kaks poolt ja hästi toimiva lähisuhte jaoks on vaja mõlema partneri poolt küpset ja teadlikku suhtes olemist.

Keegi meist ei ole täiuslik, ega ole sündinud oskuste ja teadmistega, kuidas olla hea armastaja või tantra mees.

Samas on need kõik õpitavad oskused ja kui sul on huvi või tahtmist ennast nendes valdkondades täiendada, siis saad sa seda teha kursusel Tantristlik Mees.

Sisemist kasvamist ja arengut soovides,

Urmas

Kui sul on küsimusi või soovid rohem teada tantristlikust eluviisist, siis võta minuga ühendust.

Tantramassaaž Tallinnas

Tantramassaaž Tallinnas. Avastusretk Sinu sügavama naiselikkuse maailma.

Tantramassaaž, mis on tuntud ka kui Tantra Teraapia, on holistiline lähenemine meie kehale ja seksuaalsusele. Tantramassaaž ühendab endas vanad tantra õpetused ja massaažitehnikad, pakkudes ainulaadset viisi meie füüsilise ja emotsionaalse keha tervendamiseks. See on kehatöö intiimne kunst, mis avardab meie mõistmist seksuaalsusest ja aitab avastada naudingute uus dimensioone. Vabastades samal ajal ka meie kehas füüsilisi, energeetilisi ja emotsionaalseid blokeeringuid.

Tantramassaaž Tallinnas Urmas Silman

Naise seksuaalne avanemine Tantramassaazi seansil

Töötan igapäevaselt tantraterapeudina ja jagan alljärgnevalt Teiega mõningaid tööalaseid mõtteid ja tähelepanekuid tantramassaaz ‘i ja yoni massaaz ‘i kohta.

Viimase kümne aasta jooksul paljude erinevate naistega töötades on mul tekkinud korralik kogemuste pagas ja oskus näha, kuidas aidata minu juurde Tantra teraapiasse tulnud naistel seksuaalselt avaneda või vabaneda kehasse kinni jäänud emotsionaalsetest traumadest ja energeetilistest blokeeringutest.

naise seksuaalne avanemine tantra massaazhi ajal

Energeetiline kogukehaorgasm ja naise 7 orgasmitüüpi

Seksuaalsusest ja orgasmidest rääkides on kasutusel väljend energeetiline kogukehaorgasm. Paljude jaoks on see ilmselt täiesti arusaamatu asi.

Kui mees või naine saavad orgasmi, siis on see tavaliselt pingest vabanemise tunne suguelundite piirkonnas. Meestel saabub see koos ejakulatsiooniga ja naistel kliitori orgasmiga, vahel ka tupeava orgasmiga. Vabanemise tunne on tavaliselt lühike, äärmiselt lõõgastav, kuid üldiselt mitte sügavat rahuldust pakkuv. Samuti on sellise orgasmi vabastav toime suhteliselt pinnapealne. Selleks, et seda paremini lahti seletada on vaja aru saada, mis toimub meie kehas seksuaalakti ajal.

Energeetiline kogukehaorgasm ja naise 7 orgasmitüüpi

Yoni massaaž Tallinnas

Annan Sulle põhjaliku ülevaate Yoni massaaži ajaloost, selle kasuteguritest ning erinevatest tantra ja Yoni massaaži tehnikatest.

Ma töötan igapäevaselt tantraterapeudina ja aitan tantristliku Yoni massaaži seanssidel leevendada naistel seksuaalsusega seotud probleeme. Minu poolt pakutav tantra massaaž koos Yoni massaažiga on üks tantra teraapia tõhusamaid vorme, mis on mõeldud spetsiaalselt naistele.

yoni massaazh tallinnas

Blokeeringutest vabastav massaaž

Blokeeringutest Vabastav Massaaž: Elukvaliteedi Tõstja

Massaažiteraapia on aegade jooksul tõestanud oma tõhusust mitmesuguste terviseprobleemide leevendamisel. Üks olulisemaid massaaži vorme on blokeeringutest vabastav massaaž, mis keskendub keha ja vaimu tasakaalu taastamisele, vabastades nii füüsilisi kui ka emotsionaalseid blokeeringuid.

blokeeringutest vabastav massaaz urmas silman

Marma Massaaž

Marma Massaaž: Vana-Aasia Tervendamiskunst

Marma massaaž, pärit India traditsioonilisest meditsiinist, on ainulaadne teraapia, mis ühendab endas iidseid tarkusi ja kaasaegseid tehnikaid, pakkudes terviklikku lähenemist keha ja vaimu tervisele. See artikkel sukeldub Marma massaaži maailma, avastades selle päritolu, tehnikaid ja kasutegureid.

marma massaaž urmas silman

Energia sublimeerimine

Energia sublimatsioon.

Energia sublimatsioon tähendab seda, et madalama võnkesagedusega energia muundatakse kõrgema sagedusega energiaks. Aeglasem energia muudetakse kiiremaks energiaks. Seksuaalenergiat võib muuta näiteks armastuse või intellektuaalseks energiaks. Me saame muuta erinevaid energiaid enda sees teisteks energiateks, suunates energiat valitud chakrast teistesse chakratesse. Kui me armatseme, siis aktiveerub väga palju energiat alumistes chakrates, Muladharas ja Svadisthanas. Kui me lõpetame armatsemise, siis on energia tõusnud ülemistesse chakratesse.

energia sublimatsioon tantra urmas silman

Energeetiline Polaarsus

Energeetiline Polaarsus

Tantra seisukohalt on energia üheks omaduseks polaarsus. Energia kannab endas Yin või Yang polaarsust, kas – või + märki. Yin energia on naiselik, – märgiga Kuu energia. Yang energia on mehelik, + märgiga Päikese energia. Tantras usume me, et mehe keha kogub rohkem Yang energiat ja naise keha kogub rohkem Yin energiat, kuid see ei toimi alati nii. Tantraga tegeledes teeme me endaga pidevalt tööd, et meeste ja naiste vaheline energeetiline polaarsus toimiks.

energeetiline polaarsus tantra urmas silman

Chakrad ja seksuaalsus

Energia toimib inimese kehas peamiselt 7 chakra kaudu

Inimese kehas on 7 olulisemat energia keskust ja igaüks neist esindab erinevat Universumi energeetilist aspekti või elementi. Algab alumisest chakrast, kus energia on raskem ja aeglasema/madalama vibratsiooniga, liikudes ülespoole, kus energia on kergem ja kiirema/kõrgema vibratsiooniga. Alustades rohkem materiaalsest energia vormist ja muutudes ülevalpool rohkem vaimseks energiaks. Energia jaotub 7 energia keskuse, chakra vahel ja igaüks neist sümboliseerib midagi Universumis.

Chakrad-ja-seksuaalsus-tantra-urmas-silman

Animus ja Anima (sisemine Mees ja Naine)

Anima

Sõna Anima tuleb Ladina keelest ja omab selles mitmesugust tähendust “õhuvool, tuul, hingamine, vitaalne printsiip, elu”.

Anima viitab alateadlikule naiselikkuse dimensioonile mehes, mis on meie igapäevaelus tihti unustatud või alla surutud. Selleks, et mees saaks sisemiselt kasvada ja areneda ning saavutada parem sisemine tasakaal, on mehel vaja oma sisemine naine ära tunda, võtta omaks ja ühendada see varjatud element harmooniliselt enda iseloomu.

Mees, kes on ühenduses oma sisemise naise, Animaga, väljendab selliseid omadusi nagu; õrnus, hellus, kannatlikkus, tähelepanu ja kaastunne.

animus ja anima