Klientide tagasiside

tantramassaazi koolituse tausta pilt

Tere Urmas,

Ma ei oskagi seda kõike, mida ma tunnen, sõnadesse panna… aga proovin.

Ma tunnen ennast väga kergena ja pidevalt naeratavana. Ei käi just totakas naeratus kogu aeg näol, aga just seesmiselt ning liblikad on kogu aeg kõhus.

Kui ma enne olin nii närviline, et iga pisiasi võis mind endast välja viia, siis nüüd olen superrahulik. Loodan, et see ei ole lühiajaline nähtus 🙂

Ma olen väga rõõmus, et ma selle sammu ette võtsin ja tantra massaazi seansile tulin.
Kindlasti olen oma kehast nüüd palju teadlikum. See oli väga vabastav kogemus.

Ma tunnen nagu oleksin restardi vms teinud. Mul on väga kahju, et ma seda tulekut nii kaua edasi lükkasin, aga väga-väga hea meel, et ma selle nüüd ette võtsin. Ma tunnen ennast nagu uus inimene.

Eile saime mehega ka ainult kahekesi, ilma lasteta, aega veeta. See oli imeline kogemus… Ei mingit kiirustamist, vaid üksteise nautimine.
Ja peale seda oli tunne, et energiat on nii palju, et pane või tossud jalga ja mine jooksma.

Terve meie pere on väga rahul ja rõõmus, kuna ei ole enam seda mossis ja negatiivsust täis mind 🙂

Kristel (30)

 

 

SUUREPÄRANE
10 arvustused lehel
Eva Laurend
Eva Laurend
2024-04-06
Väga hea, professionaalne ja teraapiline lähenemine tantra massaažile. Soovitan kõigile naistele, kes soovivad õppida paremini tundma oma keha ja saada sügavama ühenduse oma seksuaalsusega.
Ludmila Blinkova
Ludmila Blinkova
2024-04-06
Я Людмила .Мне 67 лет С самой философфией Тантра знакома 20лет .Принимаю ее и понимаю всей душой. Год назад посчастливилось посетить тантрический семинар Урмаса с Эстонии .Очень светлая личность с открытым сердцем и душой .Опытный проффессионал и психолог,пропустивший мудрые знания о тантре через свой жизненгый опыт и свои внутренние переживания .На семинаре осваивали способы поднятия сексуальной энергии и проходили тантрический массаж для мужчины и женщины.Лично я считаю-такой массаж важно освоить и пройти у Урмаса каждой паре ,,живущей вместе . Массаж помогает раскрыться душевно и физически ,снять прошлые страхи После первого дня семинара мы все участники стали как ангельская семья ,чувствовалось как у многих снялись блоки страха и вины .,в душе состояние безусловной любви и блаженства,доверия людям ,Творцу ,много благодарности внутри за все и душевной радости. Лично я после двух дней семинара ощутила целостность себя ,глубокую любовь и уважение прежде всего к себе и к миру ,ощущения чистой и невинной своей души ,такой какой создал тебя Создатель . Огоромная теплая искренняя благодарность дорогому уважаемому Урмасу !🙏🪷❤️
Ольга Прокопенко
Ольга Прокопенко
2024-04-05
Rita Viljak
Rita Viljak
2024-04-05
Люсьена Иткина
Люсьена Иткина
2024-04-05
Irina Getman
Irina Getman
2024-04-05
Дорогой Урмас! Искренне благодарю тебя за глубокий, прекрасный опыт соприкосновения с Тантрой. Это органичное соединение биологического, психологического и духовного компонентов в одном, стало для меня очень важным. Спасибо тебе за новые знания. Тантрический массаж- это дарение любви, что исцеляет, растворяет блоки в теле и наполняет энергией блаженства 🙏❤️ Благодарю.
Irina Tomingas
Irina Tomingas
2024-04-05
Jane Bitter
Jane Bitter
2024-04-05
airi piir
airi piir
2024-04-05
Ivi Kruusenberg
Ivi Kruusenberg
2024-04-05

Tere Urmas,

Tänan sind kursusel Tantristlik Mees jagatud teadmiste eest.

Tunne on peale kursust vägev.

Ma tundsin ennast kursuse alguses natuke ebamugavalt, kuna seal oli palju mehi, keda ma varem ei tundnud. Sa suutsid luua kohe alguses mõnusalt vaba õhkkonna ja mulle meeldis väga kursus ning see, kuidas sa seda läbi viisid.

Ma olin üllatunud kui laia teemade valdkonda see kattis. Ma teadsin, et koolitus on seotud seksuaalsusega, kuid ei osanud varem näha tervikpilti ja seda, kuidas kõik on oma vahel seotud; seksuaalsus, mõtlemine, elustiil, suhtlemine, toitumine, oma keha puhastamine füüsilisel, energeetilisel ja vaimsel tasandil. Kogu informatsioon oli mulle väga kasulik ja inspireeriv ning toetab minu elus toimuvaid olulisi muutusi.

David (26)

Tere Urmas,

Olen juba mitmeid kordi mõelnud Sulle kirjutada ja nüüd siis lõpuks teen seda. See on tegelikult uskumatu, millise avanemise tõid mulle osalemine teie tantra massaazi kursusel ja eraseansid Sinuga. Viimased neli-viis nädalat olen kogenud midagi sellist, mida poleks uskunud end kogevat.

Kindlasti mitte nii kiiresti. Iga kord kui ise endaga tegelen või ka mehega koos olen, toimub ejakulatsioon! Eriti imestasin just selle üle, et ka siis kui ise endaga tegelen. Lisaks ei lähe selle vabanemiseni kaua, tihti vaid 5-10 minutit. Täna näiteks nutsin selle ajal südame põhjast, ejakuleerisin ja krokodillipisarad muudkui voolasid. Olen kindel, et sellel on emotsionaalselt ja vaimselt väga tervendav mõju ja olen Sulle väga tänulik. Samuti tunnen, et see on alles imelise tee algus.

Lisaks tänan Sind eraldi suitsetamisest loobumise soovituse eest! Nüüd juba neljas kuu ilma suitsuta ja tunne on tugev. Kehakaalu mitte tõusmise huvides teen iga päev palju trenni ja naudin kõike füüsilist nüüd ka rohkem.

Parimate soovidega,
Helen (34)

Tere Urmas

Tänan sind kasuliku koolituse eest.

Proovisin eile õhtul kohe peale meeste koolitust kodus ise oma naisele yoni massaazi teha. Kuna ta on harjunud kliitori orgasmidega, siis ei saanud ta kahjuks tupe sisemistest punktidest orgasme. Vaatamata sellele, et tegin talle yoni massaazi umbes 2 tundi… Väike pettumus mulle, kuid talle meeldis see väga. Tema jaoks olid need kaks imelist tundi ja ta soovib seda veel kogeda.

Kui ma tegin talle G-punkti massaazi, siis toimus tal mingi emotsionaalne vabanemine ja ta nuttis südamest. Minu jaoks oli see hea märk sellest, et kui yoni massaazi rohkem teha, siis avaneb ta rohkem ja ühel hetkel on valmis ka kogukeha orgasme kogema…

Tahan ise hakata kontrollima oma seksuaalenergiat, loobudes ejakuleerimisest ja hoida eluenergiat oma kehas… Tundub raske, kuid mitte võimatu.

Suured tänud sulle ja loodan, et sulle sobib kui ma vahel kirjutan ja küsin nõu või abi tantristliku elustiili praktilise poole rakendamisel.

Janis (31)

Olen tantrast kui elufilosoofiast huvitunud peaaegu kaks aastat. Oma esimesed õpetused olen saanud läbi raamatute ja erinevate seminaride. Minu esimene tantramassaaži kogemus oli põgus pilguheit kardinate vahelt suurele lavale, sealjuures mitte ise olles etenduses peaosaline. Kuni elumuutused, mis olid parajalt tormised, aitasid mul veel paremini teadvustada, et vajan suuremat kontakti oma armastuse ja naiseliku energiaga, mis aitaks mul oma meesenergiat tasakaalustada.

Otsustasin, et seda teekonda ei toeta miski muu paremini, kui tantra teemadesse uuesti sisse elamine ja tantra massaaži kogemine kogenud ning usaldusväärse terapeudi-massööri abiga.

Tegin terapeudi leidmisel põhjalikku eeltööd. Minu soov oli leida endale terapeudiks inimene, kelle juurde ma läheksin ilma eelarvamuste ja tingimusteta.

Olin ettevaatlik, kuna tegijaid võib olla erinevaid. Tahtsin olla kindel, et inimene kelle kätte ennast lõpuks usaldan, on oma alale pühendunud ja professionaal.

Ma ei soovinud nö. “kõik ühes” paketis teraapiat, kus ühendatakse kõige vägevamad tehnikad, mida tänane vaimne turg ka pakub. Tulles tagasi terapeudi valiku juurde, siis täna võin öelda, et valik Urmase kasuks oli parim.

Ma ei osanud oma esimeselt seansilt midagi sellist oodata, mida lõpuks kogesin. Läksin teadmisega, et ma pole peale kliitori ja ehk ka G-punkti orgasmi rohkemat kogenud, aga tuli välja, et mu esimene seanss oli ka mu esimeseks põhjalikumaks seksuaalkasvatuse tunniks. Vestluse käigus, nö. teooria osas, näitas Urmas oma käte abil (käte peal), kus naise Yoni olulised punktid asuvad.

See oli väga hariv, ilma naljata. See aitas mul massaaži ajal tajuda, mis orgasmiga ma silmitsi seisan ja mida läbi elasin. Kogesin juba esimesel seansil sellist avanemist ja kui lõppakordiks oli kogu keha energeetiline orgasm, siis olin sügavas rahu- ja tänutundes. Siinkohal ei saa mainimata jätta, et keha läbisid erinevad aistingud, võnked, värinad, surinad kuni väga imelike tundmusteni välja, mida mu keha pole varem kogenud ja mida raske kirjeldada. Naljakam tundmus, mida annab vahendada on see, et korra tundus, nagu mu vasak ninasõõre tahaks lendu minna…

Käisin seanssidel kokku kolm korda. Iga korraga olin endast rohkem teadlikum ja tunnetus oli oluliselt suurem. Ma ei mäleta, et oleksin kordagi tundud ebamugavustunnet või piinlikkust – enda usaldamine võõra inimese kätesse, alastiolek. Neutraalsus, mida seanssidel kohtasin, kinnitas, et olin usaldanud ja mind usaldati.

Tagantjärele öeldes, ongi ainult kaks võimalust, kas usaldad või põgened, aga kui jõuad enda seksuaalse avanemiseni, pole enam kuhugi põgeneda. Piltlikult öeldes, on ainult võimalus kukkuda enda sisse. See tunne on väga võimas, nagu jooksid otse eluväe allikast. Ma ei olnud terapeudile arvatavasti küll eriline õppematerjal, kuna seksuaalne ja energeetiline avanemine tuli ruttu. Sain tunda ka emotsionaalseid laineid pärast seansse, seda küll alles pärast viimast korda.

Arvasin, et pääsesin lisaks blokkidele, mida mul väga palju maha võtta vaja polnud, ka emotsioonide kõikumisest, aga jah, see tuli. Üliergastav ja vabastav naer asendus aeg-ajalt sügava põhjas olemise tundega. See ei kestnud õnneks pikalt. Mis jäi ja on ka täna, on see tohutu väge täis tunne – olla kontaktis oma sisemise, targa naisega, mis välimise ainult veel rohkem särama paneb.

Minu suurimaks teenäitajaks nendel kolmel seansil oligi minu enda seksuaalne taas avastamine. Arvasin ekslikult, et see on minus väga sügaval varjus, aga vastupidi. Keha täielik ja suurem avanemine, erinevate orgasmide ja naisejakulatsiooni kogemine, mille krooniks oli energeetiline orgasm ning kõige selle kehamällu talletamine. Olen enam kui kindel, et jään endale lubama aeg-ajalt neid seansse, et seda endale taas meelde tuletada ja ennast käivitada, et iga hetk oleks ülim naiselikkuses olemine.

Olen tänulik selle suurepärase kogemuse eest. Arvan, et parim kingitus nii naisele kui mehele on tantristlik avanemine, et jõuda puhta armastuseni.

Tänutundes,

Karin (41)

Olin juba üsna pikka aega tundnud, et minu sees on naiselikkuse aspektiga seotud seni avamata potensiaal, mis on kehas kinni mingit laadi blokeeringu taga. Ma ei osanud mitte midagi ette võtta, et sellest blokeeringust vabaneda. Tantramassaažini jõudsin tänu oma kahele sõbrannale, kes üksteisest sõltumatult, isegi üksteist tundmata, olid selle läbi teinud ja tulemusi oli raske mitte märgata.

Ühtäkki neil silmad särasid peas, nad lausa pakatasid elurõõmust ja õnnest ning justkui kiirgasid puhast armastust. Kui ma siis küsisin, mis selle muutuse taga on ja mõlemad täpselt sama vastusega lagedale tulid, siis oli minu jaoks selge, mida ma tegema pean.
Sellest hoolimata võttis tantramassaaži mõttega harjumine mul paar nädalat aega. Enne teraapiaseanssi pelgasin ma, et täiesti võõra mehe ees alasti olles tunnen end ebamugavalt ja kahtlesin, kas üldse suudan yoni massaaži ajal lõõgastuda. Niipea, kui ma uksest sisse astusin, kadus igasugune ebamugavustunne ja kõik tundus hästi lihtne ja loomulik.

Urmasel on väga hea energia ja väga head käed ning ta suudab naise kehaga väga oskuslikult ja hellalt ringi käia. Polnud kahtlustki, et ta teab väga täpselt, mida teeb.

Ma õppisin nende seansside jooksul oma keha kohta väga palju. Kui varem arvasin, et olen kogenud ainult kliitoriorgasmi, siis nüüd selgus, et olin mõnel üksikul korral kogenud ka teist tüüpi orgasme, kuid polnud osanud neid isegi ära tunda. Käisin kokku kolmel seansil ning iga korraga kogesin midagi uut ja tundsin täiesti füüsiliselt, kuidas mu keha iga seansi järel aina tundlikumaks muutus. Nende kolme korra jooksul õnnestus mul kogeda kõiki seitset tüüpi orgasme ning igal korral ka naisejakulatsiooni.

Viimane oli minu jaoks eriti vabastav kogemus. Sel hetkel nägin silme ees pilte, hetkedest ja inimestest seoses oma varasemate suhetega, mis olid põhjustanud mulle valu ning seetõttu ka blokeeringu minu kehas. Lasin pisaratel voolata ning vabanesin seeläbi endaga aastaid kaasas kantud valust. Peale seanssi tundus keha nii kerge nagu oleksin vabanenud mitmest lisakilost. Ka südamel oli selline helge ja kerge tunne. Väga hea oli olla.

Seansside vahelisel ajal kogesin suuri energia kõikumisi. Ühel hetkel oli tohutult palju jõudu ja energiat, võisin kasvõi öö läbi üleval olla ja tegutseda. Mõnel teisel päeval tundsin sellist väsimust, et jää või püstijalu magama. Mõne aja pärast tavapärane rütm tasakaalustus aga energiat ja elurõõmu on nüüd endisest palju rohkem. Tunnen end nüüd oma kehas suurepäraselt.

Nii armastus, naiselikkus kui seksuaalsus on minu jaoks avanud endas täiesti uue mõõtme.
Ja ma olen selle eest tuhatkordselt tänulik!

Egle (34)

Lisaks pikale jutule, mis ma eile juba tantramassaazi kursuse lõppedes ütlesin, tahaksin lisada, et ehkki ma “ahmisin” varasemaid tantra koolitusi nagu värsket õhtu… selle tee alguses… pean tunnistama, et Teie korraldatud koolitus jättis minusse väga sooja, intiimse ja sügava jälje.

Võib-olla oli põhjus ka selles, et tookord olin vast liiga algaja, et kõike päris hästi mõista (praktikad), kuid selles olen veendunud, et Teie kursusel… oli see tunne… ülim kaif on kui inimesed naudivad seda, mida nad teevad ja oskavad ja tahavad ja suudavad seda ka teistele edasi anda….

SUUR TÄNU

Oleks vale öelda, et olen kade Teie suhte peale… aga üle kõige loodan elus leida kaaslast, kellega midagi sarnast koos avastada ja seda teekonda pikalt ja õnnelikult käia. Oleme ju tulnud siia planeedile selleks, et armastada… Eriti meie, naised…

Olge mõlemad hoitud, kaitstud ja armastatud! Namaste.

Siira imetluse ja lugupidamisega,

Vilja (41)

Üks tantra põhilisi õppetunde meestele on õppida vahet tegema orgasmi ja seemnepurske vahel. Olin sellest ideest küll teoreetiliselt aru saanud, aga kuna mul puudus isiklik kogemus, siis oli seda ideed ikkagi piisavalt raske mõista. Tantramassaaž pakkus mulle seda, mis puudu oli – sain kogeda omal nahal, milline on tervet keha läbiv energeetiline orgasm.

Ma poleks varem iialgi uskunud, et massaaži abil on võimalik midagi nii võimsat kogeda. Kuigi ajataju oli väga hägune, kestis see orgasm vist umbes 10 minutit. Tundsin, kuidas massaaži lõpu poole hakkas ülimalt intensiivne energia liikuma ülespoole läbi terve keha, läbi kõhu, rindkere ja käte kuni sõrmeotsteni välja.

Mu keha ja eriti käed olid justkui paralüseeritud, ma ei olnud mõnda aega võimeline neid liigutama. Pärast toibumist oli mul ülim rahulolu, kergenduse ning lõdvestuse tunne, nagu oleks aastaid kogunenud pingetest ühekorraga lahti saanud. See oli väga võimas ja meeldejääv kogemus, ning ei jää kindlasti minu ainsaks korraks.

Soovitan kõigile, kes on avatud meelega ning kellel on huvi oma seksuaalenergia potentsiaali lähemalt tundma õppida.

Miikael (24)

Ma polnud algul sugugi rõõmus, kui selle kingituse sain. Kink oli tantra-terapeudi seansile. See tähendas, et pidin ise midagi tegema ja ettevalmistuseks pingutama. Olin sellel hetkel tööst üsnagi kurnatud ja ülepingest väsinud. Ma tõesti ei kippunud midagi vaevaks võtma.

Massaaž oli mulle tuttav asi, tantramassaaž, mine tea…?

Ja mis elul niigi häda oli, laske mul ainult puhata!
Ei tahtnud aga kuidagi kinkijat – väga lähedast inimest – riivata, kes siiralt arvas, et saagu ma rõõmsamaks, et tedagi paremini tähele pandaks.
Võtsin siis oma jaksunatukese kokku ja otsustasin tantra terapeudi visiidi ette võtta.

Tegelikult.
Väga raske on seda kogemust sõnadesse panna..

Lühidalt öeldes: See on võimalus teha enda heaks midagi tõelist ja suurt, kui oma kõhklusest üle saad. Kui saad mööda sellest sisemisest kontrolörist, kes tahab alati kontrollida, kui palju halli toone sa näed. Aga võib olla avanevad Sulle värvid, kui julged usaldada? Võibolla hakkad tundma midagi, millest aimugi polnud. Polnud aimugi, millised energiad enda seest leian, milliseks maailm muutub. Enda uue elu võtadki tulevikku kaasa. Päriselt ka.
Aitäh!

Tantra-massaažiseansi KOGEMUS.

Järgmise nelja päeva üllatused pärast esimest seanssi, sisemine Tuumajaam hakkas tööle!
Kogesin päev pärast seanssi, kui sain end välja magada, vahekorra ajal kolme erinevat orgasmi (kõik senitundmatud, ja pigem Yonist lähtuvad).

Sealt edasi koguni mitmel päeval nais-ejakulatsiooni. Energia voogas orgasmi ajal selja tagant ja ka eest üles. Iga järgmise orgasmi-sündmusega jõudis energia laine järjest kõrgema tshakrani.

Nende ejakulatsioonidega oli üldse üllatav lugu. Tundsin seespool, seal kusagil all magavat maokujulist voogu nagu kokkukerituna, aga voogamas kogu aeg. Tundsin ka, kuidas paine jõud kogunes pehmelt nagu tammi taha, mille väravad nüüdsest käisid ju lahti. Ja kui lähedase inimesega kokku saime, siis lahti nad läksidki. Lausa mitmel päeval järjest.

Keha tundus olevat läbipaistvam, elastsem, ja mingis uues olemises. Ringluses.
Olin sellise mõju üle üpris üllatunud. Et nüüd nagu oleks väga mõnus aeg kätte jõudnud. Nagu kõrberändur oaasis: soe ja niiske piirideta ääretuses.

Üllatusi oli tegelikult mitu. Suutsin tantramassaaži ajal olla kogu aeg kohal, iga hetk. Sekundikski ei läinud uitama, ei uinunud ka. Kogemus oli nii eriline. Olen saanud kogeda mitmeid eri massaažiliike. See siin keris mind lahti. Lihaspingetest, iseenda-eitusest, närvipingest.
Alguses oli tunne seal all ja seespool, nagu puutumine oleks liiga tugev.

Siis läks suti mõnusamaks, ning nauditava mõnu-olemise seest hakkas kooruma tuline ja paisuv valupall, mida terapeut vähe hiljem õpetas välja hingama.

Enne massaaži tulekut tundsin tegelikult võõristust. Mõtlesin järgi, miks? Meesterapeuti ju ei peljanud? Või pelgasin? Küllap tantra-massaaži minek, kohale minek oli paras tükk ettevõtmist. See on maskideta sündmus. Mitte millegi taha ei olnud pugeda, oled sina ise. Ainult ja ääretult.
Mis veel keeruline oli, olen alateadlikult harjunud inimesi lugema. Nende hoiakuid ja meeldimusi. Ilmselt siis, et valida, kas käituda loetu kohaselt või enda järgi.

Tantra-terapeuti ma lugeda ei saanud. Polnud midagi lugeda. Aiman, miks. Nagu peegel, mis ei näita Sulle pilti. See võib tulla pühendumusest. Kui lähed seanslile, siis sinule häälestunud terapeut on sulle pühendunud. Ja niimoodi see energia muutumine toimubki. Avanemisesse. Samas, kui pidin esimesel korral keerama oma avatud poole meesterapeudi poole seansi jätkamiseks, oli see ebamugav – mingi pinge ikkagi pinises kusagil ja tegi keha tuimaks.

Tundsin puudutusi nagu läbi katte, ja olin üsna tundetu. Ja siiski ei olnud teadvusel siin palju blokeerida, terapeudi puudutused toimisid. Ja kõik hetked polnud mõnusad. Yoni-massaaži ajal oli valulik tunne. Eriti siis, kui sisemised lukud lahti läksid. (Teise massaaži ajal tundsin ma need hetked juba ära. Aga ägisesin ikkagi.)

See ei olnud otse füüsiline ebamugavus, tunne umbes nii, nagu mingi iminapp laseb lahti ja ära suretatud koht hakkab jälle toitvat verd saama. Energeetiline valu oli see. Ahhetasin ja sain soovituse endast välja hingata see paine. Ühel hetkel tundsin oma pooliku tundlikkusega, kuidas pais murdus ja paine alanes. Ja veel kord.

Siis sain hinge tõmmata. Lamasin küll rahulikult, aga liikumine jäi. Ei olnudki vahet, ei saanud suurt aru, kus keha lõpeb ja kus voogab ümber.
Lõpuks oli tunne, et käerandmete ümber on võrud, ja nahk on minust mitu cm kõrgemal. Kehavälise olemise kogemus.

Vähekese toibumise järel sain silmad lahti. Juba tänaval olles tekkis aimdus, et sisemine tunnetus on teisem.

Tiiu (44)

Täname teid meeldiva kogemuse eest.

Oli tore ja jäime tulemusega väga rahule. Meie põhiline probleem on olnud see, et oleme olnud meie voodiseikluste algusest peale ainult omavahel ja kõik, mis me oleme kogenud, on tulnud meil ise avastada.

Mehe vaatevinklist meeldis eriti mulle väikemehe pea kahe sõrme vahel mudimine, nagu kääride vahel. Enda vabakslaskmisega mul probleeme ei olnud, kuna tundsin ennast Katrini seltsis väga koduselt ja kindlasti ei häirinud ka abikaasa kohalolek. Eriti siis kui nägin, et tänu sellele võis naine õhtul positiivseid tulemusi nautida Igatahes suur tänu teile.

Olete väga armas paar, kes on võtnud väga tähtsa ülesande enda tööks. Katsetame õpitut ja üritame täiendada end edasi ka omal käel.

Andrus (33)

Seni olen kogenud sellist tantra massaazi, kus jupike on õpitud siit ja teine sealt. Seega olin täiesti avatud nö profi oskustele. Ja väga meeldiv oli see, et eelneva vestluse raames tekkis selline mõnus usaldusväärne õhkkond, et mingit ebamugavust hilisem alastiolek ei tekitanud. Juba alguse massaaz oli selline, mis tekitas minus tunde, et ma lendan 🙂 – nii hästi läks energia liikuma.

Uus oli minu jaoks läbi punktide erinevate piirkondade mõjutamine (a la läbi ninaotsa alakõhu ja suguelundite “keema ajamine”). Yoni massaazi tulemusel saan öelda, et sõna “vabastav” on naiste ejakulatsiooni kohta liiga väike sõna.

See julgus anda kontroll enda käest ära selles olukorras on vaimselt ikka väga vägev tunne. Ja see emotsioon on mulle igapäevaellu isegi kaasa tulnud. Minu jaoks oli see kogemus, mis jääb pikaks ajaks meelde ja mida tahan kogeda veel ja veel.

Kristel (43)

Seksuaalelu nn. tavalisel kujul ei pakkunud juba ammu meile (eelkõige mulle) rahuldust. Vajasin impulssi, et hakata tantrat sügavuti õppima ja esmalt tahtsin ma oma mehele selgeks teha, mida me oma seksuaalelus peame muutma, kui tahame koos edasi minna. Tantra teel me igal juhul jätkame.

Mees sai lõpuks aru, kui palju suudab naine talle pakkuda, kui ta viitsib endaga tööd teha ja minuga kaasa tulla. Teie nn. töö (sest tunnetan, et teete seda ka soovist inimesi aidata) on väga vajalik ja tegelikult kuluks igal paaril käia vähemalt korra ära sellises massaazis, et saada aimu, mida on meie kehad tegelikult võimelised kogema ja kuhu see kõik viia vőib.

Aitab ainult inimeste teadlikkuse kasv ja see tõuseb praegu järjest võimsamalt. Omalt poolt soovitan tantra massaazi kõigile ja edaspidi soovin minna ka ise kursusele koos abikaasaga, et õppida koos juhendajaga selgeks kõik vajaliku teineteise masseerimiseks. Tundsin üsna sama, mida ka Andrew Barnes‘i juures, aga seekordne seanss oli pisut põhjalikum, eelkõige üldine massaaz.

Tol ajal olin ma veel üsna kinni ja seetõttu oli pärast lihtsalt mõnda aega hea olla. Seekord läks protsess sügavuti ja oli väga transformeeriv. Tajun pidevalt endas naiselikkuse ja seksikuse kasvu. Olen kindlasti rohkem Naine, kui enne.

Kersti (35)

Olen palju aastaid joogaga tegelenud ja Indias joogaretreatidel käinud. Sealt sai ka alguse minu huvi Tantra vastu. Soovin elada oma elu sisukalt ja vôimalikult “hästi”.

Hästi all môtlen seda, et tahan olla töökorras ja ennast erinevates valdkondades maksimaalselt välja aredada. Et mu chakrad oleksid võimalikult avatud, blokeeringutevabad, aktiivsed ja harmoonilised.

Toimiks vaba info ja energia vool. Tunnen, et mul on kehas erinevad blokeeringud ja sellepärast tulingi Urmase juurde tantra massaazi. Kuna tantra olevat kiirtee avanemiseni. Juba Indiast sain teada, et G-punkt ja Ajna chakra, inimese nn “kolmas silm”, on omavahel ühenduses. See aitas mul yoni massaazile profesionaalsest aspektist läheneda.

Kui sellele lisaks ka seks-elu nauditavamaks muutub, siis olengi tabanud kaks kärbest ühe hoobiga. Lootsin saada veel teavet selle kohta, kuidas end naisena rohkem arendada ja avada. Konsultatsioon iseenesest oli juba väga palju pakkuv. Urmas on sügavalt teemas sees, ülimalt abivalmis ja jagab oma teadmis meelsasti.

Olin massaazi ootuses natuke närvis, kuid kõik sujus imevabalt. Ülihea lõõgastav massaaz. Kogesin massaazi ajal elus esimest korda G-punti orgasme ja naisejakulatsiooni, mis on ülivabastav kogemus. Tundsin, et Urmas teeb oma tööd pühendumusega, armastusega, energeetiliselt võimsalt ja professionaalselt.

Peale kahte massaazi seanssi olen rohkem avatud, olen rohkem teadlik enda naiselikust olemusest. Teen ka harjutusi, mida mulle soovitati. Soovitan konsultatsiooni ja massaazi tõepoolest igale naisele.

Monika (42)

Aitäh Sulle Urmas tänase massaaži eest!

Ja tänud ka tantra massaaži õpetuse eest minu partnerile! Ta oli väga rahul, kuigi naisejakultasioon oli talle väga võõras :). Mina tundsin end kogu massaaži ajal väga hästi ja lõpetuseks sai suur vabanemine.

Nii hea, kui saab ülearuse välja valada. Samas on nüüd, kui olen end rohkem lahti murdnud ja avanenud, ka jälle raskem oma emotsioonidega toime tulla. Neid on nüüd taas palju rohkem ja seinast seina:).

Vahepeal oli skaala hästi lühikeseks jäänud. Meil on koos partneriga veel pikk maa minna, aga iga korraga on siiski edenemist näha ja tunda ja see annab lootust ja jõudu. Seda kõike on nii palju, kui mõelda, kus olin kuu aega tagasi :). Meil ei olnud ju tegelikult mingit õiget suhet. Mul oli raske teda isegi elukaaslaseks nimetada ja selle barjääri murdmine oli minu jaoks kõige raskem.

Aga ma vist sain hakkama. Me elasime lihtsalt paralleelelu ja toetasime teineteist, kui vaja. Vahel ka seksuaalselt. Muutumise vajadus tuli koos massaažiprotsessiga, sest Sa ju peaaegu sundisid mind ja ka meid kodus harjutama :))). Mu elukaaslane oli selles mõttes palju rohkem valmis. Mina pidurdasin kodus seni ja seetõttu on need muutused ka minu jaoks nii raksed olnud.

Aga aitäh Sulle, et pisut survet avaldasid! Ja täna on jälle tunne kui seitsmendas taevas – hästi kerge on olla ja hästi õnnelik. Sedasi nüüd võikski jääda :).

Mall (44)

Kui sul on küsimusi või soovid rohem teada tantristlikust eluviisist, siis võta minuga ühendust.

Tantramassaaž Tallinnas

Tantramassaaž Tallinnas. Avastusretk Sinu sügavama naiselikkuse maailma.

Tantramassaaž, mis on tuntud ka kui Tantra Teraapia, on holistiline lähenemine meie kehale ja seksuaalsusele. Tantramassaaž ühendab endas vanad tantra õpetused ja massaažitehnikad, pakkudes ainulaadset viisi meie füüsilise ja emotsionaalse keha tervendamiseks. See on kehatöö intiimne kunst, mis avardab meie mõistmist seksuaalsusest ja aitab avastada naudingute uus dimensioone. Vabastades samal ajal ka meie kehas füüsilisi, energeetilisi ja emotsionaalseid blokeeringuid.

Tantramassaaž Tallinnas Urmas Silman

Naise seksuaalne avanemine Tantramassaazi seansil

Töötan igapäevaselt tantraterapeudina ja jagan alljärgnevalt Teiega mõningaid tööalaseid mõtteid ja tähelepanekuid tantramassaaz ‘i ja yoni massaaz ‘i kohta.

Viimase kümne aasta jooksul paljude erinevate naistega töötades on mul tekkinud korralik kogemuste pagas ja oskus näha, kuidas aidata minu juurde Tantra teraapiasse tulnud naistel seksuaalselt avaneda või vabaneda kehasse kinni jäänud emotsionaalsetest traumadest ja energeetilistest blokeeringutest.

naise seksuaalne avanemine tantra massaazhi ajal

Energeetiline kogukehaorgasm ja naise 7 orgasmitüüpi

Seksuaalsusest ja orgasmidest rääkides on kasutusel väljend energeetiline kogukehaorgasm. Paljude jaoks on see ilmselt täiesti arusaamatu asi.

Kui mees või naine saavad orgasmi, siis on see tavaliselt pingest vabanemise tunne suguelundite piirkonnas. Meestel saabub see koos ejakulatsiooniga ja naistel kliitori orgasmiga, vahel ka tupeava orgasmiga. Vabanemise tunne on tavaliselt lühike, äärmiselt lõõgastav, kuid üldiselt mitte sügavat rahuldust pakkuv. Samuti on sellise orgasmi vabastav toime suhteliselt pinnapealne. Selleks, et seda paremini lahti seletada on vaja aru saada, mis toimub meie kehas seksuaalakti ajal.

Energeetiline kogukehaorgasm ja naise 7 orgasmitüüpi

Yoni massaaž Tallinnas

Annan Sulle põhjaliku ülevaate Yoni massaaži ajaloost, selle kasuteguritest ning erinevatest tantra ja Yoni massaaži tehnikatest.

Ma töötan igapäevaselt tantraterapeudina ja aitan tantristliku Yoni massaaži seanssidel leevendada naistel seksuaalsusega seotud probleeme. Minu poolt pakutav tantra massaaž koos Yoni massaažiga on üks tantra teraapia tõhusamaid vorme, mis on mõeldud spetsiaalselt naistele.

yoni massaazh tallinnas

Blokeeringutest vabastav massaaž

Blokeeringutest Vabastav Massaaž: Elukvaliteedi Tõstja

Massaažiteraapia on aegade jooksul tõestanud oma tõhusust mitmesuguste terviseprobleemide leevendamisel. Üks olulisemaid massaaži vorme on blokeeringutest vabastav massaaž, mis keskendub keha ja vaimu tasakaalu taastamisele, vabastades nii füüsilisi kui ka emotsionaalseid blokeeringuid.

blokeeringutest vabastav massaaz urmas silman

Marma Massaaž

Marma Massaaž: Vana-Aasia Tervendamiskunst

Marma massaaž, pärit India traditsioonilisest meditsiinist, on ainulaadne teraapia, mis ühendab endas iidseid tarkusi ja kaasaegseid tehnikaid, pakkudes terviklikku lähenemist keha ja vaimu tervisele. See artikkel sukeldub Marma massaaži maailma, avastades selle päritolu, tehnikaid ja kasutegureid.

marma massaaž urmas silman

Energia sublimeerimine

Energia sublimatsioon.

Energia sublimatsioon tähendab seda, et madalama võnkesagedusega energia muundatakse kõrgema sagedusega energiaks. Aeglasem energia muudetakse kiiremaks energiaks. Seksuaalenergiat võib muuta näiteks armastuse või intellektuaalseks energiaks. Me saame muuta erinevaid energiaid enda sees teisteks energiateks, suunates energiat valitud chakrast teistesse chakratesse. Kui me armatseme, siis aktiveerub väga palju energiat alumistes chakrates, Muladharas ja Svadisthanas. Kui me lõpetame armatsemise, siis on energia tõusnud ülemistesse chakratesse.

energia sublimatsioon tantra urmas silman

Energeetiline Polaarsus

Energeetiline Polaarsus

Tantra seisukohalt on energia üheks omaduseks polaarsus. Energia kannab endas Yin või Yang polaarsust, kas – või + märki. Yin energia on naiselik, – märgiga Kuu energia. Yang energia on mehelik, + märgiga Päikese energia. Tantras usume me, et mehe keha kogub rohkem Yang energiat ja naise keha kogub rohkem Yin energiat, kuid see ei toimi alati nii. Tantraga tegeledes teeme me endaga pidevalt tööd, et meeste ja naiste vaheline energeetiline polaarsus toimiks.

energeetiline polaarsus tantra urmas silman

Chakrad ja seksuaalsus

Energia toimib inimese kehas peamiselt 7 chakra kaudu

Inimese kehas on 7 olulisemat energia keskust ja igaüks neist esindab erinevat Universumi energeetilist aspekti või elementi. Algab alumisest chakrast, kus energia on raskem ja aeglasema/madalama vibratsiooniga, liikudes ülespoole, kus energia on kergem ja kiirema/kõrgema vibratsiooniga. Alustades rohkem materiaalsest energia vormist ja muutudes ülevalpool rohkem vaimseks energiaks. Energia jaotub 7 energia keskuse, chakra vahel ja igaüks neist sümboliseerib midagi Universumis.

Chakrad-ja-seksuaalsus-tantra-urmas-silman

Animus ja Anima (sisemine Mees ja Naine)

Anima

Sõna Anima tuleb Ladina keelest ja omab selles mitmesugust tähendust “õhuvool, tuul, hingamine, vitaalne printsiip, elu”.

Anima viitab alateadlikule naiselikkuse dimensioonile mehes, mis on meie igapäevaelus tihti unustatud või alla surutud. Selleks, et mees saaks sisemiselt kasvada ja areneda ning saavutada parem sisemine tasakaal, on mehel vaja oma sisemine naine ära tunda, võtta omaks ja ühendada see varjatud element harmooniliselt enda iseloomu.

Mees, kes on ühenduses oma sisemise naise, Animaga, väljendab selliseid omadusi nagu; õrnus, hellus, kannatlikkus, tähelepanu ja kaastunne.

animus ja anima

Kui sul on küsimusi või soovid rohem teada tantristlikust eluviisist, siis võta minuga ühendust.