Naise seksuaalne avanemine Tantramassaazi seansil

naise seksuaalne avanemine tantra massaazhi ajal

Töötan igapäevaselt tantraterapeudina ja jagan alljärgnevalt Teiega mõningaid tööalaseid mõtteid ja tähelepanekuid tantramassaaz ‘i ja yoni massaaz ‘i kohta.   

Viimase kümne aasta jooksul paljude erinevate naistega töötades on mul tekkinud korralik kogemuste pagas ja oskus näha, kuidas aidata minu juurde Tantra teraapiasse tulnud naistel seksuaalselt avaneda või vabaneda kehasse kinni jäänud emotsionaalsetest traumadest ja energeetilistest blokeeringutest.

Naised tulevad tantra ja yoni massaaz ‘i peamiselt järgmistel põhjustel;

  1. Naised, kes ei ole kogenud elu jooksul üldse orgasme ja soovivad avada enda orgasmide saamise võimet. 
  2. Naised, kes on kogenud vaid kliitori orgasme ja soovivad kogeda ka teisi orgasme.
  3. Naised, kes on olnud kunagi seksuaalselt aktiivsed ja nautinud seksi, kuid on hiljem kaotanud huvi seksi vastu.
  4. Naised, kes saavad erinevaid orgasme. Nad on seksuaalselt aktiivsed ja soovivad kogeda veel enamat ning avardada rohkem oma seksuaalset potentsiaali.
  5. Naised, kes on elutervelt uudishimulikud ja tahavad kogeda tantra ja yoni massaazi ning selle positiivset mõju. 

Kõik naised on erinevad ja samuti on erinev nende seksuaalsus. Mõni naine avaneb seksuaalselt täielikult ja on võimeline kogema kõiki erinevaid orgasme juba esimesel tantramassaazi seansil, mõnel naisel on selleni jõudmiseks vaja olnud kaheksat seanssi.

Me soovitame teha umbes nädalase vahega kolm tantra ja yoni massaazi seanssi ja enamusel naistel avaneb selle aja jooksul erinevate orgasmide saamise võime. Väga oluline on ka see, kui palju soovib naine ise avaneda ja endaga tegelda. Ma annan alati kaasa soovituslikud lihtsad kodused harjutused, mille tegemine aitab seksuaalsele avanemisele kaasa. 

Naised, kes ei ole kogenud elu jooksul üldse orgasme ja soovivad avada enda orgasmide saamise võimet.

Seksuaalsus on selliste naiste jaoks olnud vähetähtis osa nende elust. Nad pole selle vastu eriti huvi tundnud ei lapsepõlves, ega nooruki eas, ega ise ennast rahuldanud. Saades vanemaks ja kuulates teiste naiste kogemusi seksist ja orgasmidest saadavast naudingust, soovivad nad ka ise seda osa oma elus avastada. Vahel on minu juurde tulemise põhjuseks ka see, et naine soovib oma mehele rohkem naudinguid ja rahuldust pakkuda ning tema orgasmide mitte saamine on suhtes probleemiks. Nendel juhtudel on tihti tegemist lapsepõlvest kaasa tulnud arusaamadega, et seksuaalsus on tabu. Sellest ei ole kodus räägitud ja vanematel ei ole omavahel olnud ka füüsilist lähedust ega intiimsust.

Sellistel naistel võib seksuaalne avanemine võtta rohkem aega ja vajab rohkem tööd iseendaga. Neil on vaja õppida tundma ja armastama oma keha, leida ja luua ühendus oma keha ja tunnete, Yoni ja Südame vahel. Väga oluline on kannatlikkus ja järjepidevus iseendaga töötamisel. Seksuaalse avanemise toetamiseks võib olla vaja teha rohkem massaazi seansse. Minu senise kogemuse põhjal kuni kaheksa seanssi, mis tähendab ajaliselt umbes kahekuulist protsessi.  

 

Naised, kes on kogenud vaid kliitori orgasme ja soovivad kogeda ka teisi orgasme.

Seksuaalsus on selliste naiste jaoks tähtis osa nende elust ja nad on tihti justkui alateadlikult tunnetanud, et seksis on midagi palju enamat, kui see mida nad seni on kogenud. Kliitori orgasm on justkui üürike hetk, kus Sulle näidatakse, mida Sa võid pikemate ja sügavamate sisemiste orgasmidega kogeda. Sellised naised avanevad üldiselt seksuaalselt kiiresti, ühe kuni kolme massaazi seansiga ja nad õpivad saama ning kogema erinevaid sisemisi orgasme. Samuti avaneb neil tihti energeetiliste kogukeha orgasmide saamise võime ja seksuaalsele kogemusele lisandub füüsilisele ja emotsionaalsele naudingule ka energeetiline dimensioon. Seks ja seksuaalsus võivad koos energeetilise dimensiooniga saada vaimsete kogemuste allikaks.

 

Naised, kes on olnud kunagi seksuaalselt aktiivsed ja nautinud seksi, kuid on hiljem kaotanud huvi seksi vastu.

Seksuaalsus on olnud nende naiste jaoks väga tähtis osa elust ja nad on seda nautinud, kuid mingil põhjusel on nad ennast emotsionaalselt lukku pannud ja sellega koos ka oma seksuaalsuse välja lülitanud. Sageli on selle põhjuseks olnud väga intensiivne ja intiimselt lähedane paarisuhe, mis on mingil põhjusel lõppenud ja naine on emotsionaalselt väga tugevalt haiget saanud. Vahel võib suhe ka jätkuda, kuid naine hoiab ennast emotsionaalselt lukus. Selleks, et vältida tulevikus haiget saamist, otsustab naine ennast emotsionaalset kontrollida ja hoiab lähisuhtes distantsi, ei lase kedagi endale emotsionaalselt lähedale ega ava ennast partnerile täielikult. Naiste jaoks on väga tähtis emotsionaalne ühendus ja lähedus paarisuhtes. Ilma selleta on neil raske seksuaalselt avaneda ja seksi nautida. 

Sellistel puhkudel on läbielatud negatiivsed emotsioonid ja kogemused talletunud keha mälusse energeetiliste blokeeringutena, mis väljenduvad lihaspingetena erinevates keha piirkondades ja Yoni tundlikkuse vähenemises.

Tantramassaaz ‘i seansid on olnud nende olukordade lahendamisel väga tõhusad. Kasutame erinevaid keha blokeeringutest vabastamise tehnikaid ja Yoni tundlikkus taastub tavaliselt kahe-kolme seansiga. Seksuaalne taas avanemine sõltub sellest kui tugeva emotsionaalse kaitsemüüri on naine enda ümber kasvatanud ja kui kiiresti on ta valmis sellest loobuma. Esimesed seansid võivad olla emotsionaalset väga intensiivsed, kuna kehas kinni olevatest emotsioonidest vabanemisel elad Sa need korraks uuesti läbi. Sa võid tunda kurbust, hingevalu, viha ja raevu, millega kaasneb ka vabastav nutmine ja pisarad. Kõik see on tervendava mõjuga ja hea on seansil vabanevaid tundeid mitte alla suruda ja kinni hoida. Lase neil minna, nad ei teeni Sind enam.      

Peale seda kui emotsionaalsed ja energeetilised blokeeringud on kehast vabanenud, avanevad naised seksuaalselt ruttu ja hakkavad uuesti kogema erinevaid orgasme, avastavad oma keha ja Yoni uusi imelisi võimeid ning hakkavad taas seksi nautima.

 

Naised, kes saavad erinevaid orgasme, nad on seksuaalselt aktiivsed ja soovivad kogeda veel enamat ning avardada rohkem oma seksuaalset potentsiaali.

Need naised on elutervelt positiivse suhtumisega ja nad mõistavad seksuaalsuse jõudu ja väge. Nad on avatud kõigele uuele ja valmis kogema kõike, mida seksuaalsuse kaudu kogeda võib. Nad õpivad seanssidel paremini oma keha ja Yonit tundma, avastavad enda jaoks uusi erinevaid orgasme ja saavad tihti võimsaid energeetiliste orgasmidega kaasnevaid vaimseid kogemusi. Kaks-kolm massaazi seanssi aitavad tavaliselt tõsta Su seksuaalelu kvalitatiivselt täiesti uuele tasemele.  

 

Naised, kes on uudishimulikud ja tahavad kogeda Tantramassaazi ja Yoni massaazi ning selle positiivset mõju.

Need naised tulevad Tantraga tutvuma ja on valmis vastu võtma kõike seda, mida Tantramassaaz neile pakkuda võib. Tihti on see nende jaoks esimene kokkupuude Tantraga ja ka esimene kogemus, kuidas olla teadlikult kohal oma kehas, võtta vastu ja olla avatud naudingutele ilma ise midagi vastu andmata.

Seksuaalne avanemine toimub neil tavaliselt kiiresti ja uute võimsate orgasmidega tutvumine võib olla väga erinev nende varasematest kogemustest ning muuta oluliselt nende suhtumist seksuaalsusesse. 

 

Kui Sa oled Naine, kes tunneb huvi Tantramassaazi vastu ja Sa soovid seda ise kogeda, siis oled Sa oodatud.  

Päikest Sulle,

Urmas

Kui sul on küsimusi või soovid rohem teada tantristlikust eluviisist, siis võta minuga ühendust.

Tantramassaaž Tallinnas

Tantramassaaž Tallinnas. Avastusretk Sinu sügavama naiselikkuse maailma.

Tantramassaaž, mis on tuntud ka kui Tantra Teraapia, on holistiline lähenemine meie kehale ja seksuaalsusele. Tantramassaaž ühendab endas vanad tantra õpetused ja massaažitehnikad, pakkudes ainulaadset viisi meie füüsilise ja emotsionaalse keha tervendamiseks. See on kehatöö intiimne kunst, mis avardab meie mõistmist seksuaalsusest ja aitab avastada naudingute uus dimensioone. Vabastades samal ajal ka meie kehas füüsilisi, energeetilisi ja emotsionaalseid blokeeringuid.

Tantramassaaž Tallinnas Urmas Silman

Energeetiline kogukehaorgasm ja naise 7 orgasmitüüpi

Seksuaalsusest ja orgasmidest rääkides on kasutusel väljend energeetiline kogukehaorgasm. Paljude jaoks on see ilmselt täiesti arusaamatu asi.

Kui mees või naine saavad orgasmi, siis on see tavaliselt pingest vabanemise tunne suguelundite piirkonnas. Meestel saabub see koos ejakulatsiooniga ja naistel kliitori orgasmiga, vahel ka tupeava orgasmiga. Vabanemise tunne on tavaliselt lühike, äärmiselt lõõgastav, kuid üldiselt mitte sügavat rahuldust pakkuv. Samuti on sellise orgasmi vabastav toime suhteliselt pinnapealne. Selleks, et seda paremini lahti seletada on vaja aru saada, mis toimub meie kehas seksuaalakti ajal.

Energeetiline kogukehaorgasm ja naise 7 orgasmitüüpi

Yoni massaaž Tallinnas

Annan Sulle põhjaliku ülevaate Yoni massaaži ajaloost, selle kasuteguritest ning erinevatest tantra ja Yoni massaaži tehnikatest.

Ma töötan igapäevaselt tantraterapeudina ja aitan tantristliku Yoni massaaži seanssidel leevendada naistel seksuaalsusega seotud probleeme. Minu poolt pakutav tantra massaaž koos Yoni massaažiga on üks tantra teraapia tõhusamaid vorme, mis on mõeldud spetsiaalselt naistele.

yoni massaazh tallinnas

Blokeeringutest vabastav massaaž

Blokeeringutest Vabastav Massaaž: Elukvaliteedi Tõstja

Massaažiteraapia on aegade jooksul tõestanud oma tõhusust mitmesuguste terviseprobleemide leevendamisel. Üks olulisemaid massaaži vorme on blokeeringutest vabastav massaaž, mis keskendub keha ja vaimu tasakaalu taastamisele, vabastades nii füüsilisi kui ka emotsionaalseid blokeeringuid.

blokeeringutest vabastav massaaz urmas silman

Marma Massaaž

Marma Massaaž: Vana-Aasia Tervendamiskunst

Marma massaaž, pärit India traditsioonilisest meditsiinist, on ainulaadne teraapia, mis ühendab endas iidseid tarkusi ja kaasaegseid tehnikaid, pakkudes terviklikku lähenemist keha ja vaimu tervisele. See artikkel sukeldub Marma massaaži maailma, avastades selle päritolu, tehnikaid ja kasutegureid.

marma massaaž urmas silman

Energia sublimeerimine

Energia sublimatsioon.

Energia sublimatsioon tähendab seda, et madalama võnkesagedusega energia muundatakse kõrgema sagedusega energiaks. Aeglasem energia muudetakse kiiremaks energiaks. Seksuaalenergiat võib muuta näiteks armastuse või intellektuaalseks energiaks. Me saame muuta erinevaid energiaid enda sees teisteks energiateks, suunates energiat valitud chakrast teistesse chakratesse. Kui me armatseme, siis aktiveerub väga palju energiat alumistes chakrates, Muladharas ja Svadisthanas. Kui me lõpetame armatsemise, siis on energia tõusnud ülemistesse chakratesse.

energia sublimatsioon tantra urmas silman

Energeetiline Polaarsus

Energeetiline Polaarsus

Tantra seisukohalt on energia üheks omaduseks polaarsus. Energia kannab endas Yin või Yang polaarsust, kas – või + märki. Yin energia on naiselik, – märgiga Kuu energia. Yang energia on mehelik, + märgiga Päikese energia. Tantras usume me, et mehe keha kogub rohkem Yang energiat ja naise keha kogub rohkem Yin energiat, kuid see ei toimi alati nii. Tantraga tegeledes teeme me endaga pidevalt tööd, et meeste ja naiste vaheline energeetiline polaarsus toimiks.

energeetiline polaarsus tantra urmas silman

Chakrad ja seksuaalsus

Energia toimib inimese kehas peamiselt 7 chakra kaudu

Inimese kehas on 7 olulisemat energia keskust ja igaüks neist esindab erinevat Universumi energeetilist aspekti või elementi. Algab alumisest chakrast, kus energia on raskem ja aeglasema/madalama vibratsiooniga, liikudes ülespoole, kus energia on kergem ja kiirema/kõrgema vibratsiooniga. Alustades rohkem materiaalsest energia vormist ja muutudes ülevalpool rohkem vaimseks energiaks. Energia jaotub 7 energia keskuse, chakra vahel ja igaüks neist sümboliseerib midagi Universumis.

Chakrad-ja-seksuaalsus-tantra-urmas-silman

Animus ja Anima (sisemine Mees ja Naine)

Anima

Sõna Anima tuleb Ladina keelest ja omab selles mitmesugust tähendust “õhuvool, tuul, hingamine, vitaalne printsiip, elu”.

Anima viitab alateadlikule naiselikkuse dimensioonile mehes, mis on meie igapäevaelus tihti unustatud või alla surutud. Selleks, et mees saaks sisemiselt kasvada ja areneda ning saavutada parem sisemine tasakaal, on mehel vaja oma sisemine naine ära tunda, võtta omaks ja ühendada see varjatud element harmooniliselt enda iseloomu.

Mees, kes on ühenduses oma sisemise naise, Animaga, väljendab selliseid omadusi nagu; õrnus, hellus, kannatlikkus, tähelepanu ja kaastunne.

animus ja anima

Tantramassaaž ja menstruatsioon

Tantramassaaž ja menstruatsioon.

Tantra teraapia positiivsete mõjude avaldumiseks soovitame oma naisklientidel teha järjest umbes nädalaste vahedega kolm tantramassaazi seanssi. Naistel toimub keskmiselt kord kuus lühem või pikem menstruatsiooni tsükkel ja tihi satub massaaži sessioon tsükli ajale.

Enamusel naistest tekitab see ebameeldiva olukorra, kus nad tahavad tulla massaazi seansile aga pelgavad, kuna menstruatsiooniga on seotud häbi ja piinlikkuse tunded. Menstruatsiooni ja verd häbenetakse ning naised on sellel ajal ka emotsionaalselt ebastabiilsemad ja enesehinnang madalam. Tegelikult on naistel seksuaalsus päevade ajal väga kõrge ja need naised ning nende partnerid, kes on saanud üle menstruatsiooniga seotud häbi, piinlikkuse ja süütundest, naudivad sellel ajal seksi väga ja saavad võimsaid seksuaalseid kogemusi.

tantramassaaz ja manstruatsioon urmas silman