Tantra massaaži  koolitus Vol.1

tantra massaazhi koolitus vol 1 urmas silman

Tantra massaaži koolitus algajatele ja edasijõudnutele Vol.1.

Sellel koolitusel osalejatele õpetan 2 päeva jooksul:

– Inimese keha energeetikat
– Meeste ja naiste seksuaalanatoomiat
– Keha üldmassaaži
– Marmamassaaži tehnikaid (energiapunktide mõjutamine kehal)
– Yoni & Lingam massaaž
– Rinnamassaaž
– Kuidas viia keha orgasmi ilma puudutuseta, energeetiline massaaž
– Kuidas avada meestel ja naistel kogukeha orgasme

Tantra massaazi praktiseerimine aitab sul tervendada ennast ja oma suhteid. Paljud probleemid, mis meil elus on, on seotud seksuaalenergia väärkasutamisega ja seda mitte ainult seksuaalsuse ja suhete tasandil. Inimene, kelle seksuaalsus on heas kohas, on terve ja õnnelik ning pidevas arengus. Tantra massaaz on suurepärane paaridele, kes on olnud koos pikemas suhtes ja soovivad oma seksuaalelu värskendada ning läbi selle tervenab ka paarisuhe.

Koolitusel teeme tutvust naiste 7 erineva orgasmitüübiga. Läbi Tantra massaaži avatakse naistel sisemised orgasmid või tugevdatakse nende orgasmi võimet. Naised, kes pole kunagi kogenud orgasmi saavad hakata kogema seda imelist ja müstilist kogemust.

Massaaži üks osa on naisejakulatsiooni võime avamine, mis on äärmiselt võimas ja vabastav kogemus. Tantra massaaž aitab naistel vabaneda tupeinfektsioonidest ja aitab ka tsüstide korral. Naine, kes saab sisemisi orgasme on särav ja rõõmus, enesekindel ja vaba….

Mida annab tantra massaaži koolitus meestele

Meestele annab Tantra massaaž võime hakata kogema kogukehaorgasme, olla imeline armastaja oma kaaslasele, pidades voodis vastu tunde. Aitab meestel erektsiooni ja enneaegse ejakulatsiooni probleemide korral. Õpetab eristama orgasmi ejakulatsioonist. Samuti on Tantra massaaž võimas stressi leevendaja ja aitab välja tulla depressioonist.

Mida annab tantra massaaži koolitus naistele

Õpetan naistele täpselt, kuidas oma mehega tööd teha ja aidata tal saada imeliseks Tantristlikuks meheks, sest naistel tuleb see palju lihtsamalt.
Õpetan, kuidas viia oma kaaslast kogukeha orgasmidesse ilma puudutuseta, juhtides energiat. Õpetame selgeks põhjaliku rinnamassaaži, mis ei peaks ühtki naist külmaks jätma. See võib olla Imeline lisa Teie eelmängule.

Hea teada

Koolitus toimub Eesti keeles. Vajaduse korral osalejatele sünkroontõlge Inglise keelde.

Koolitusele võib tulla üksinda või koos kaaslasega. Koolitus toimub Tallinnas ja täpsema asukoha teatame enne koolitust. Koolitusel osalemiseks on Sul vaja avatud meelt, julgust ja lugupidavat suhtumist teistesse.

Koolitust viib läbi Tantraterapeut Urmas Silman.  Olen läbinud Agama Joogakooli Tantra ja Hatha Jooga kursused. Olen õpetanud Joogat ja Tantrat Balil, Indias, Tais, Lätis, Venemaal ja Eestis.

Urmas Silman tantra terapeut, yoni massaaz

Tantraterapeut Urmas Silman

Ma töötan igapäevaselt tantraterapeudina ja aitan tantristliku Yoni massaaži seanssidel leevendada naistel seksuaalsusega seotud probleeme.

Minu poolt  pakutav tantramassaaž koos Yoni massaažiga on üks tantra teraapia tõhusamaid vorme. Yoni massaaz aitab naistel vabastada kehamälusse kinni jäänud emotsionaalseid ja energeetilisi blokeeringuid ning kogeda erinevaid orgasme. Yoni massaaz aitab naistel avada  oma naiselikkust ja seksuaalsust.

tantrateraaapia urmas silman

Naise seksuaalne avanemine Tantramassaazi seansil

Töötan igapäevaselt tantraterapeudina ja jagan alljärgnevalt Teiega mõningaid tööalaseid mõtteid ja tähelepanekuid tantramassaaz ‘i ja yoni massaaz ‘i kohta.

Viimase kümne aasta jooksul paljude erinevate naistega töötades on mul tekkinud korralik kogemuste pagas ja oskus näha, kuidas aidata minu juurde Tantra teraapiasse tulnud naistel seksuaalselt avaneda või vabaneda kehasse kinni jäänud emotsionaalsetest traumadest ja energeetilistest blokeeringutest.

READ MORE

naise seksuaalne avanemine tantra massaazhi ajal

Energeetiline kogukehaorgasm ja naise 7 orgasmitüüpi

Seksuaalsusest ja orgasmidest rääkides on kasutusel väljend energeetiline kogukehaorgasm. Paljude jaoks on see ilmselt täiesti arusaamatu asi.

Kui mees või naine saavad orgasmi, siis on see tavaliselt pingest vabanemise tunne suguelundite piirkonnas. Meestel saabub see koos ejakulatsiooniga ja naistel kliitori orgasmiga, vahel ka tupeava orgasmiga. Vabanemise tunne on tavaliselt lühike, äärmiselt lõõgastav, kuid üldiselt mitte sügavat rahuldust pakkuv. Samuti on sellise orgasmi vabastav toime suhteliselt pinnapealne. Selleks, et seda paremini lahti seletada on vaja aru saada, mis toimub meie kehas seksuaalakti ajal.

READ MORE

Energeetiline kogukehaorgasm ja naise 7 orgasmitüüpi

Yoni massaaž Tallinnas

Annan Sulle põhjaliku ülevaate Yoni massaaži ajaloost, selle kasuteguritest ning erinevatest tantra ja Yoni massaaži tehnikatest.

Ma töötan igapäevaselt tantraterapeudina ja aitan tantristliku Yoni massaaži seanssidel leevendada naistel seksuaalsusega seotud probleeme. Minu poolt pakutav tantra massaaž koos Yoni massaažiga on üks tantra teraapia tõhusamaid vorme, mis on mõeldud spetsiaalselt naistele.

READ MORE

yoni massaazh tallinnas

Blokeeringutest vabastav massaaž

Blokeeringutest Vabastav Massaaž: Elukvaliteedi Tõstja

Massaažiteraapia on aegade jooksul tõestanud oma tõhusust mitmesuguste terviseprobleemide leevendamisel. Üks olulisemaid massaaži vorme on blokeeringutest vabastav massaaž, mis keskendub keha ja vaimu tasakaalu taastamisele, vabastades nii füüsilisi kui ka emotsionaalseid blokeeringuid.

READ MORE

blokeeringutest vabastav massaaz urmas silman

Marma Massaaž

Marma Massaaž: Vana-Aasia Tervendamiskunst

Marma massaaž, pärit India traditsioonilisest meditsiinist, on ainulaadne teraapia, mis ühendab endas iidseid tarkusi ja kaasaegseid tehnikaid, pakkudes terviklikku lähenemist keha ja vaimu tervisele. See artikkel sukeldub Marma massaaži maailma, avastades selle päritolu, tehnikaid ja kasutegureid.

READ MORE

marma massaaž urmas silman

Energia sublimeerimine

Energia sublimatsioon.

Energia sublimatsioon tähendab seda, et madalama võnkesagedusega energia muundatakse kõrgema sagedusega energiaks. Aeglasem energia muudetakse kiiremaks energiaks. Seksuaalenergiat võib muuta näiteks armastuse või intellektuaalseks energiaks. Me saame muuta erinevaid energiaid enda sees teisteks energiateks, suunates energiat valitud chakrast teistesse chakratesse. Kui me armatseme, siis aktiveerub väga palju energiat alumistes chakrates, Muladharas ja Svadisthanas. Kui me lõpetame armatsemise, siis on energia tõusnud ülemistesse chakratesse.

READ MORE

energia sublimatsioon tantra urmas silman

Energeetiline Polaarsus

Energeetiline Polaarsus

Tantra seisukohalt on energia üheks omaduseks polaarsus. Energia kannab endas Yin või Yang polaarsust, kas – või + märki. Yin energia on naiselik, – märgiga Kuu energia. Yang energia on mehelik, + märgiga Päikese energia. Tantras usume me, et mehe keha kogub rohkem Yang energiat ja naise keha kogub rohkem Yin energiat, kuid see ei toimi alati nii. Tantraga tegeledes teeme me endaga pidevalt tööd, et meeste ja naiste vaheline energeetiline polaarsus toimiks.

READ MORE

energeetiline polaarsus tantra urmas silman

Chakrad ja seksuaalsus

Energia toimib inimese kehas peamiselt 7 chakra kaudu

Inimese kehas on 7 olulisemat energia keskust ja igaüks neist esindab erinevat Universumi energeetilist aspekti või elementi. Algab alumisest chakrast, kus energia on raskem ja aeglasema/madalama vibratsiooniga, liikudes ülespoole, kus energia on kergem ja kiirema/kõrgema vibratsiooniga. Alustades rohkem materiaalsest energia vormist ja muutudes ülevalpool rohkem vaimseks energiaks. Energia jaotub 7 energia keskuse, chakra vahel ja igaüks neist sümboliseerib midagi Universumis.

READ MORE

Chakrad-ja-seksuaalsus-tantra-urmas-silman

Animus ja Anima (sisemine Mees ja Naine)

Anima

Sõna Anima tuleb Ladina keelest ja omab selles mitmesugust tähendust “õhuvool, tuul, hingamine, vitaalne printsiip, elu”.

Anima viitab alateadlikule naiselikkuse dimensioonile mehes, mis on meie igapäevaelus tihti unustatud või alla surutud. Selleks, et mees saaks sisemiselt kasvada ja areneda ning saavutada parem sisemine tasakaal, on mehel vaja oma sisemine naine ära tunda, võtta omaks ja ühendada see varjatud element harmooniliselt enda iseloomu.

Mees, kes on ühenduses oma sisemise naise, Animaga, väljendab selliseid omadusi nagu; õrnus, hellus, kannatlikkus, tähelepanu ja kaastunne.

READ MORE

animus ja anima

Tantramassaaž ja menstruatsioon

Tantramassaaž ja menstruatsioon.

Tantra teraapia positiivsete mõjude avaldumiseks soovitame oma naisklientidel teha järjest umbes nädalaste vahedega kolm tantramassaazi seanssi. Naistel toimub keskmiselt kord kuus lühem või pikem menstruatsiooni tsükkel ja tihi satub massaaži sessioon tsükli ajale.

Enamusel naistest tekitab see ebameeldiva olukorra, kus nad tahavad tulla massaazi seansile aga pelgavad, kuna menstruatsiooniga on seotud häbi ja piinlikkuse tunded. Menstruatsiooni ja verd häbenetakse ning naised on sellel ajal ka emotsionaalselt ebastabiilsemad ja enesehinnang madalam. Tegelikult on naistel seksuaalsus päevade ajal väga kõrge ja need naised ning nende partnerid, kes on saanud üle menstruatsiooniga seotud häbi, piinlikkuse ja süütundest, naudivad sellel ajal seksi väga ja saavad võimsaid seksuaalseid kogemusi.

READ MORE

tantramassaaz ja manstruatsioon urmas silman